Kada niste u traktoru, vozite

Da li neko ima Opel Insigniu 2.0 cdti,interesuje me kakav je auto,prednosti i mane?
 
Nova makina, 2013 god..
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
 
A nije recesija, izace me dosta vise nego dzip. Trazio sam bas njega, ne treba mi trenutno sad vece auto, ako se ozenim i dodju djeca, onda ce biti nesto vece, nek sluzi 3-4 godine, i dosta.. Kupljen je u Stuttgartu.
 
Ove najnovije su odlicne. Dizajn im je fenomenalan. Uzeo nedavno poznanik E klasu 2016. Ladja.

Neka dugo sluzi Same.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I ja se slazem da su ove najnovije perverzija, ovih dana sam vozio dosta novih auta ( na lizing) od A, E, ML klase perverzija su od auta. Prosle sedmice sam isao sa kolegom da podigne A- klasu. Bmw-a 730 vozim mjesec dana, auto je takodje fantasticno. Bio je i ML dobar, tri godine ga vozio, presao 90000km sa njim, nisam imao nikakvih problema. Nek i ova slusa blizu kao ML i ja sam zadovoljan. Toma kod mene otac vec 15 godina vozi 190D, uvezao je iz Njemacke, kaze nece je nikad prodati, nema ko je nije vozio, i nikad nista da se pokvari. Dobra stara vremena, nikad se vise takav nece napraviti..
 
Da li je istina da u najnoviju E klasu,u neke modele stavjaju renaultove motore?to mi je licno majstor rekao koji odrzava moj,ali ne znam da li me zeza ili je stvarno..
 
1.5 i 1.6 dizelasi su Renoovi motori tj DCi,i ovi iz mercedesa su jos davnih dana rekli da im se ne ispalti da razvijaju te male notorice i da gledaju da sto manje ukazu u tu budzet klasu vozila i ko hoce jeftin nov mercedes mora da bude spreman na to,premijum modeli su druga prica.

Al ovako neko se ponadao da je kupio mercedes kad je uzeo 1.5 A klasu pa se razocarao kad je saznao da je to renovo motor :osmeh: Jer mercedes to ni ne krije,ako hoces mercedes plati,ako neces onda ces da dobijes samo znak :osmeh:
 
Akcenat je bacio na vece motore ali i male turbo-hibridne sa sto vecim stepenom iskoriscenja. Ko prati F1 zna o cemu pricam. Spekulise se da su dosli do magicnih 1000KS i 50% iskoriscenja energije. U to bas i ne verujem, ali tu su negde. Malo im fali a tu negde je i Ferrari koji je prosle godine prvi pokazao zube Mercedesu :ppozdrav:.
 
Mozda gresim ali opet neko moje misljenje,insignia mi je prvi opelov auto koji je lep...ili dosta drugacijeg dizajna - jos kad sam video crnu sa nekim namunjenim velikim felnama....,inace imao sam vectru 4x4 trula visnja...uz masnu banderu mozes da je popnes...:osmeh:
 
Nazad
Vrh