Kada niste u traktoru, vozite

570 konja? pa kupis ovo i prodas traktore stace ti ovo moze plug da vuce i to dok ga ne pokida:haha:
 
Moram i plug da menjam, slab je ovaj za 570ks. Ne znam samo sta da prodam za veci plug :)

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Боље такси да плаћа кад оволико прелази, јефтиније му.
Ауто за не пропустити, то је практично скоро ново.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Tako je druze, prava prilika, za coveka kome treba siguran auto, sa pravom kilometrazom.
 
Je l ja to dobro vidim ili je on prelazio manje od 1000km godisnje???? Ovakve prilike se retko ukazuju....greota ne uzeti ko je u mogucnosti
 
Ако је купљен јануара 2010?

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Gledam po oglasima Daciu Logan 2005 god 35000 km,1500e trazi,jos mu garant moz skinuti 200-300... Msm da se isplati kupiti takav auto od prvog vlasnika...
 
Nije im loš motor ali limarija im je užas ,nema koji nije proglođan zato su i te cene a i to je puno za takav pleh od auta.
 
Imao sam Logana 2005.god. motor i menjac ekstra,oko 240 000km je imao kada sam ga prodao. Limarija je krs,truo je bio gde god si ga pogledao. Od opreme je imao jedan vazdusni jastuk. Koliko para toliko muzike.
 
Milose za te novce ima i Logan. Moj je otisao za 1000 e,svercer dosao za 15 min posle postavljanja oglasa. Sredjivao mu je limariju,registrovao,uradio reatest, i prodao. Logan je idealan za atar,visok, u njega sam tovario po 500 kg bez problema, brdo tereta je prevukao. Prava mazga.
 
Ma i da se ne preklapaju,pa to sokocalo ima veci gepek od moje 124ke...bas sam se prijatno iznenadio...po meni za te novce potpuno opravdan auto,lepo se navozali svi koje znam da imaju logana..
 
B5ezLLL.jpg

:haha:
 
Nazad
Vrh