Kada niste u traktoru, vozite

Још како има да буде труо, иако је гаражиран....а што не сваки, то незнам.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Ova teget astra sa mog avatara samo levi rub sto je poceo da truli, a vaze za problematicne sto se tice limarije. Patos bukvalno kao nov, a nikad nikakva zastita. Po broju sasije ispade da je radjena za CH trziste pa je mozda i do toga.

Drug bio u Slovacku da radi i tamo sklapao HELLA stop svetla izmedju ostalog i za najnoviji A 4. Kaze postoje 4 vrste, odnosno trzista. Za Nemacku, Englesku, Kinu i Evropu, odnosno ostale zemlje. Razlika je u kvalitetu drasticna.
 
@milane kakve su cene delova za 320icu? lep mi je ovaj karavan, je l ima vise opreme nego limuzina? Cujem da su dobri motori, ali da su delovi papreni....realno, jako lep model, mozda i najlepsi
Iskreno za delove nemam pojma,za ovo vreme od kada je kod mene samo sam mu gume kupio i nikakva druga ulaganja nisam imao... Ovaj moj ima sve od opreme sto se moze naci u e46 osim kože i x-drive pogona... Sto se tice motora,cista perfekcija,cipovan je na 180ks,a potrosnja mu je minimalno 4.6L maksimalno 6L /100km... Presao je pravih 360 000km i ne trosi gram ulja,pali kao benzinac na minusu...

Sent from mTalk
 
Mali servis kosta sa svim filterima (vazduh, klima, ulje, gorivo i turbina) i 6l originalnog ulja 11000 din. Ja sam radio kocnice, tj. menjao prednje, zadnje plocice i rucnu, marka delova brembo, mislim da je bilo oko 9000 din sve. Kad sam ga kupovao raspitao sam se kod drugara koji prodaje rezervne delove, prednji trap mu je 9000 din po tocku, dok je za basat 5.5 koji je tada bio u igri bio je 16000 po tocku. Ima lanac, pa nema klasicnog velikog servisa, ali ima spanere i rolere kao i ostali. Majstor i prijatelj koji mi odrzava auto mi je preporucio taj auto, kao jedan od najpouzdanijih polovnjaka ali reatajling od 150 ks.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока
 
Sve to kosta 11000 din, svi filteri i ulje. Originalno ulje za taj model kosta od 1000-1100 din po litri.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока
 
Још како има да буде труо, иако је гаражиран....а што не сваки, то незнам.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
I obo potpisujem,kupio sam B180 tri godine staru i prvo što mi upalo u oči kad se otvore vrata,dole na vratima ima malčice rđe,tako stoji i dan danas,kupio od čoveka koga poznajem i znam da ga je uzeo novog.Vetovatno su nešto omašili u proizvodnji.Na drugim mestima nema sve kontrolisao.
 
Jeste,ali ne u maticnoj fabrici,mislim da su prebacili u Poljsku sklapanje,te serije su kvalitetom losije od "Nemica"

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
Astre g 1.6 8 ventila su motori milina za dzep,jos ko ima gasni uredjaj,voznja za dz.

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
To je poljakinja, isto kao i Astra Classic H. Vozio sam skoro jednu kao moja H samo sto je 2013 valjda godiste. Mnooooogo losija zvucna izolacija i auto je nekako mekan sav. Kupljena na akciji za 11990e nova.
 
To je poljakinja, isto kao i Astra Classic H. Vozio sam skoro jednu kao moja H samo sto je 2013 valjda godiste. Mnooooogo losija zvucna izolacija i auto je nekako mekan sav. Kupljena na akciji za 11990e nova.
Tako je,nemice su odlicne,tj tamo sklapane.

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Meni gazda trazio 6800. Onda nista od trgovine. Inace ne volim golfa nego samo sto je bukvalno nov, al avaj nema veze.
 
Nazad
Vrh