Kada niste u traktoru, vozite

Drze cenu to stoji,uostalom cela ta trojka VW, Merc ,BMW.Ja sam moj auto platio 8 soma 2010 i danas sa ovim tipom motora i paketom opreme lagano mogu izvuci 5 soma.Retko koga znam ko je vlasnik BMW-a da se zalio na njihov kvalitet i pouzdanost generalno najmanje imaju neke izrazene mane bas zbog toga sam te i pitao dali si zadovoljan.BMW je kompromis izmedju Mercedesa i Audija pomalo od oba i odlicno upakovano:osmeh:.Pocerina zasto mislis da je problem zimi,jel zbog zadnje vuce?Veruj mi da sa dobrim gumama ici ce na uzbrdicama bolje od prednje vuce.Posle Audija koji je bio quattro mislio sam da se nikad necu privici na zadnju vucu i kad sam kupovao BMW najvecu averziju sam imao prema tom pogonu a skroz me je demanovao.
 
Kad smo vec kod Bavarske tj. Njemacke ja vozim Mercedesa vec 10 god C - klasu 2002 god dizela automatika prezadovoljan udoban nije potrosac, a jak motor cak i za odrzavanje nije preterano skup. Ali zato trune nevjerovatnom brzinom mislim svako jutro kada ustanem da je više struno, pranje sa kešerom strogo zabranjeno:osmeh:

Svi oni pre oktobra 2005 trunu, posle su to sredili

Послато са Smartphone6.1 уз помоћ Тапатока
 
Sredili al juce...Eto ga Mercedes vito 2010-to god, kod drugara(auto limar) rade mu zastitu a zdravo krenu da truli.Takodje pre nekog vremena video E klasu 2007god takodje isti problem.
 
Verovatno je auto bio garaziran kod predhodnog vlasnika a verujem i kod tebe,takodje zavisi koliko se auto zimi koristi.Vecina tih polovnjaka sa zapada koja dolazi kod nas je stajala za celo vreme pod vedrim nebom.Naravno da ih ima bez rdje,al ih ima i to bas dosta nacetih i to jeste veliki problem kod Mercedesa sto je po meni nedopustivo za takav brend.
 
:osmeh:
25555356_1544204568948779_72831108_n.png
 
@cika_laza
To je auto koji mi je stvorio zelju da posle njega kad tad opet vozim bmw... Bio sam prezadovoljan sa njim,model 318i -sekvent plin... Po snegu je isao tako da ni jedna prednja vuca nije mogla ni da mu pridje,ali je imao nove miselinke 195-65-15 pozadi, i tri tega od 560 u gepeku... I njemu je bilo bitno i da mu je dobra guma napred zimska,da bi mu drzala prednji kraj da ga zadnja vuca ne gura sa puta,napred su mi bile sava 195-65-15... Za dve godine koliko je bio kod mene osim redovnih servisa (ulje,filteri itd) jedino ulaganje sam imao levu prednju viljusku od 30€ i nista vise,i kad sam ga prodao,otisao je je 200€ skuplje nego sto je placen...auto bez obzira na svoje godine jako lepog izgleda,privlaci pogled...mali potrosac,plina nije trosio preko 10 litara ostrije voznje,na otvorenom silazio je i na 7,5... U to vreme sam imao njega,juga 65 i audija b4,i on je bio najmanji potrosac i auto sa najmanje ulaganja...
6XZMza6.jpg



Sent from mTalk
 
EmSuXBB.jpg


Ne znam koliko se uklapa u ovdašnje standarde, ali ja bolji nemam. :D
Zamenio je 30 godina starog Kadeta. Ako ništa drugo, barem pali zimi.
 
Ја прошле године узео неки Е220 2.2цди '01...реко ајде да заменим прстенове звездом.....навече га узео а ујутру ајд да прегледам шта сам узео, мотор добар, а лимарија споља само таква, кад сам се сагао и отворио гепек кад се нисам шлогирао, одоздоле кад гледам видим облаке а одозгоре кад гледам видим асфалт....брже боље сам га исто тако навече, за који дан брзински, поново заменио за прстенове.....тако да код мене више ништа друго осим прстенова и бар 2 ипо литре.
П. С. и 4,9 дужине
Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга

Taj ti najverovatnije nije bio 01godiste,jer na 210 restajlingu,taj problem oko limarije je resen.imao sam sam w210restajling,i nigde nije bilo rdje,ni na gepeku ni krilima,a ni na vratima,sad imam w211 i nema nikakvih problema sa limarijom.auto je 2003god,a kamoli sto neko pise da je video koroziju na 2007.
 
iskreno rečeno švabu neiteresuje što mu C,E klasa trunu u njemackoj slabo ko vozi duže od 5 godina, a vece klase kao što je S ili SLK nemaju problem sa limom ,zato ima problem sa cjenom :osmeh:
 
Kako zimi ideš u selo sa BMW-om?
Odlicno se ponasa na snegu, samo dobre gume. Ja vozim savine eskimo HP, i izlazim bez ikakvih problema bez tereta u gepeku. Ima on i odlicnu kontrolu proklizavanja, samo u ekstremnim situcijama vise odmaze nego sto pomaze. Npr kad uzbrdo na snegu, kad pocne auto da proklizava ona oduzima gas i na kraju ga ugasi, i to bas kad fali pola metra da izadje. E onda je ja iskljucim i uzivam u voznji, to je bas osecaj, sve je na volanu i vozacu. Drugaciji je osecaj u potpunosti upravljanje autom koji ima zadnju vucu, tj. kad tockovi kojim se upravlja nisu pogonski.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока
 
Taj ti najverovatnije nije bio 01godiste,jer na 210 restajlingu,taj problem oko limarije je resen.imao sam sam w210restajling,i nigde nije bilo rdje,ni na gepeku ni krilima,a ni na vratima,sad imam w211 i nema nikakvih problema sa limarijom.auto je 2003god,a kamoli sto neko pise da je video koroziju na 2007.
Баш је био 2001 и рестајлинг, јер сам га баш због тога и узео јер су ми рекли да је код њих решен проблем са корозијом, али код овог то није био случај или је теран по соли а не снегу. Мотор ми се свидео како лепо ради а имао је 500к на сату.....и кад сам то показао овима што су рекли да је решен проблем рђе, нису поверовали да је то рестајлинг али су се уверили да јесте када су га преконтролисали....само да видим дал имам слика од њега.........ископао једну
43a80d07f268a65484f69ffcf968959f.jpg


Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
На око је био ок....али одоздоле ужас....зато се нисам ни сагињао да прегледам, због тог што су ми рекли за рестајлинг...провозао га пола сата видео да лепо то све ради и ајд дај га.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Taj ti najverovatnije nije bio 01godiste,jer na 210 restajlingu,taj problem oko limarije je resen.imao sam sam w210restajling,i nigde nije bilo rdje,ni na gepeku ni krilima,a ni na vratima,sad imam w211 i nema nikakvih problema sa limarijom.auto je 2003god,a kamoli sto neko pise da je video koroziju na 2007.
Kod drugara takodje problem sa rdjom,03 godiste...napred oko rubova,ivica vrata i nazad gepek...a video sam jos jedan primerak,e taj je 01 godiste,ono je bas lose stanje,a nije da je zapusten auto...zaista nisam ocekivao od mecke tako nesto...a ford i opel nose titule auta koji su po tom pitanju najgori...
 
@milane kakve su cene delova za 320icu? lep mi je ovaj karavan, je l ima vise opreme nego limuzina? Cujem da su dobri motori, ali da su delovi papreni....realno, jako lep model, mozda i najlepsi
 
Nazad
Vrh