Kada niste u traktoru, vozite

DAnas ih malo uljudio.. Sacuvaj boze sta je bilo na Mercedesa.

040215163826.jpg
 
Magična krpa,voda i trljanje.Žiletom i ostalim priručnim sredstvima postoji mogućnost oštećenja šoferke(izgrebe se).
 
Hvala kolega.. :ppozdrav: Ali zelja mi je da vozim nesto mnogo starije proizvodnje... Ali treba naici na nesto pravo i to srediti.. :osmeh:
 
Evo auta,malo je u godinama ali drzi se solidno
382323_3809236569437_817794839_n.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
A to nevolim..

- - - - - - - - - -

Ovako nesto moze.. :osmeh:


- - - - - - - - - -

Ali vise ovakav bi odgovarao..

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/5349773/cadillac-deville-1960god
 
Jao ljudi koju sam akciju sinoc imao,steta sto nisam snimao ili makar slikao.Komsija sa Kadett-om pod dejstvom alkohola pokusavao da se uparkira pored puta,a seoska ulicica sva blatnjava pa nije uspevao.I nekako uspe da sklizne ispod puta i to bocno na nagib od nekih 45 stepeni.Sreca sto mu nalego prednji desni kraj na stom pa nije mogo da se prevrne,a nagib je stvarno bio kritican.Sakupili se komsije i ja da isterujem traktor da ga izvlacim nesto mi se ne isplati.Upalim Jugica,zakacim ga novom slep sajlom i potegnem prvi put i samo slajfuje.Povratim ga malo u rikverc da namestim tockove u pravi polozaj i nekako uspem da ga iscupam uz zesce slajfovanje i strepnju komsiluka.Sajla je izdrzala,jedino je pukla zakacaljka,ali ostala kukica taman da se ne odkaci.Sve u svemu zanimljiv dogadjaj i posle tema za razgovor.
 
Nazad
Vrh