Kada niste u traktoru, vozite

Znaci bezim.

- - - - - - - - - -

Jbg nisam vas poslusao... Kupio sam tu Omegu danas...

Auto je dobar,sve 4 nove gume (semperit zimske), (i rezervna odlicna),nov akumulator Bos samo sto je stavljen,kuka za vucu,enterijer odlican,farba solidna,nigde trunke rdje,auspuh komplet dobar,ima 130.000km.. Plus dosta novih delova u gepeku koji su spremljeni u rezervi,sve novo za kocnice i oko trapova..
Motor je 2.3 turbo interkuler...

Moze da se vozi sa otvorenim poklopcem za ulje... Placena je 800e... Pa felne sa gumam i akumulator vredi pola...

Cestitam ti kupovinu i da se lepo vozis a ako bas motor ne valja posle nekoliko godina ili prodaj ili stavi neki motor i menjac od benzinca i teraj dalje :) Za tu kintu vredi
 
Ja bi kupio Audi A6 staru liniju oznake C4 u avant verziji bez razmišljanja kada bi našao sa tako malom originalnom kilometražom.
 
Godiste je 1993 od prvog vlasnika zna moj cale istoriju tog auta... Kilometraza 130.000km i to nema lazi nema prevare fabricka kilometraza. Kad je prelazila tehnicke u Austriju mozete misliti kakvi je ispod i sve kad kod njih ni auspuh nesme biti rdjav... Sve 4 nove gume stavljene (neznam ni dal je vozena sa njima) plus akumulator danas stavio vlasnik nov Bos od 96 ampera ako ne gresim.. Posle 6 meseci koliko je stajala upalila iz prve naravno sacekali grejac..

Moze da se vozi bez cepa za ulje provereno.. :osmeh:

Ma za 800e da ide 2-3 godine i nemozra vise.. A sa takvom limarijom i tom kilometrazom icice dosta vise kod mene posebno,jel nepravim ja neke kilometraze besne pa mi sad treba neki poseban auto.. NAviko sam sa ovim kantama.. :haha:

Samo sam srecan zbog kilometraze i limarije,retko ja neci te stare automobile sa tako malo kilometara i takvom limarijom...

Neznam koliko ce da me kosta da je ofarbam,jel se lak malo skinuo na haubi... Hvala kolege.. :ppozdrav: Sutra idem da je prenesem ili prekosutra pa ce biti i slika....
 
To je super. Icice ona i duze,nema razloga,samo kvalitetnije ulje u nju sipaj. Nadji i meni jednu takvu,ne trebaju gume nove i akumulator. Moze i bez toga. :haha: Ti si super prosao s tim autom.
 
Pa srece sam imao jel znam ovog coveka a on je u inostranstvu taj auto skupljao prasinu samo... Ako naidje nesto javljam...
 
Daj neku sliku da je vidimo,toliko je opisuješ a nedaš sliku :ppozdrav:
 
Poslednja izmena od urednika:
Sta mislite koliko vredi Opel Omega 2300 td od prvog vlasnika sa nesto preko 100.000km... Servisna knjizica ma sve..

Auto je sive boje kao nov znaci... Covek ga je kupio preko novog doterao ovde carinio i skupljao je prasinu u garazi.. Ma unutra mirise na novo,limariski kao nov...

Sta mislite vredi li kupovati tu omegu i koliko da ponudim za nju... Auto je kao nov znaci...

Moj Audi 80 je na izdisaju pa ja mislim da mu uzmem tu Omegu kao zamenu???
Ciro ako imas malo vise novca uzmi je slobodno jer registracija vredi duplo vise od auta...sto se tice omege su u principu lenje ali zato vuku kao magarci a preko zime stavi 4 dzaka djubriva u gepek i cepaj... :D
 
Ciro ako imas malo vise novca uzmi je slobodno jer registracija vredi duplo vise od auta...sto se tice omege su u principu lenje ali zato vuku kao magarci a preko zime stavi 4 dzaka djubriva u gepek i cepaj... :D

Kupio sam je juce... Sacu da idem da vidim koliko kosta registracija i prenos... Sutra idem sa vlasnikom da je prenesem...
Ja mislim da registracija nije vise od 25.000din...

Jos ima kuku sad mogu svakojake masine da doteram sa njom, zakacim prikolicu po nju onu sa dve osovine i u nju moze IMT 539 da se natovari.. :osmeh:
 
Izbacilo je 32.000din sa novom saobracajnom i tablicama,posto je odjavljena treba i nove tablice i sobracajna...

Cini mi se da su tablice samo oko 4000din..
 
Ciro cestitam.
Ta Omega ce odlicno da posluzi.
Ovde ljudi kukaju na te aute, jer se obicno domognu primeraka koji su zgazili preko pola miliona km, i onda kazu da nevalja.
Nek probaju takav auto ispod 100k km pa nek vide dali pali ili ne. Prava sasija, zadnja vuca, kardan, to ti je skoro kao Merc.

Takav auto sa tim stanjem koje si naveo ce da ti predje i preko 150 hiljada bez problema.
Inace, taj model je kada je izasao bio model godine(kao pre nekog vremena Insignia).
 
Ako si štiklirao i ove dve opcije za saobraćajnu i tablice, onda je to ukupna suma. Ako nisi označi ih i dobićeš kompletan odgovor. Taj iznos se može razlikovati od opštine do opštine, u zavisnosti od visine komunalne takse, kao i cene tehničkog pregleda.
Sretna kupovina i sreća za volanom ... :ppozdrav: ...
 
KA maksimalna cena prenosa je 5800din ali siguran sam da su ovde kod mene alavi pa prenos sigurno nece biti jeftiniji od 10.000din.. Deru..

Da dosta kukaju generalno na Opele ali dosta su svi i izvozani,evo komsija ima Kadeta dizelasa i tesko pali ali zato je dva puta farban i ima sigurno blizu 500.000km.. A generalno te automobile starije nemozes naci sa fabrickom kilometrazom,evo ja da nadjem neki audi 80 ili Mercedes 124 sa 100.000km odmah bi ga kupio i prodao moje automobile..

Tako smo naisli i na Audija 80 sa nesto preko 100.000km i kupili ga bez razmisljanja i zato smo se odlucili i za ovu omegu jel je kilometraza slicna i znamo da necemo pogresiti sa tako malo kilometra ako je uzmemo,posebno za te pare.
 
Nazad
Vrh