Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

i ja vozim renoa
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

img1581hk0.jpg

fiat stilo 1.9 jtd
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

:D dobar fazon, volim kada ste šaljivi, :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Golf 2 D -1990
Mazda 323 _1989. Za sad,ali razmisljam o nekom automobilu
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ja vozim svoj bicikli :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ima san jednom jedno dobro auto. Jugo 45 jos vozi ali u moje kcere. Njoj san ga poklonija kad san dosa zivit na otok. Ovdi su auta zabranjena. Traktori i kultivatori zimi ne, liti da. Pjesacka zona. Zato ja liti "vozim" zenske he he. Ovo lito ni to nisan moga......
Moje prevozno sredstvo zove se AUTO TABANIĆI :haha: :haha: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

brundalo, kolkiko je velik taj tvoj otok?
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Bez obzira koliko je sviđa mi se ta varijanta što je zabranjena upotreba automobila, koliko sam video na netu mesto je prelepo www.silba.net , a Brundalu sam još ranije obećao da kada me put nanese obavezno dolazim do njega! :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ljudi ja vozim inace i puno motore imam ih 5 i kaskader sam treniram pa me zanima ako neko priodaje neki sportnjak 750 do 100 kubika da mi javi!!!!
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

:D

Mogu li se videti te slike motora? Ja imam Tomos Automatik, koji uopšte nije za njive, svake godine moram da na njemu menjam igličasti ležaj koji se zaglavi.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Renault espace 2.0, benzinac tj. plinas 1989, mladji je od mog traktora citavih petnaest godina
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

brundalo je napisao(la):
Ima san jednom jedno dobro auto. Jugo 45 jos vozi ali u moje kcere. Njoj san ga poklonija kad san dosa zivit na otok. Ovdi su auta zabranjena. Traktori i kultivatori zimi ne, liti da. Pjesacka zona. Zato ja liti "vozim" zenske he he. Ovo lito ni to nisan moga......
Moje prevozno sredstvo zove se AUTO TABANIĆI :haha: :haha: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
Onda sigurno imas original Adidas kocione paknove :haha:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ja vozim OPEL Kadett suzu 1.6D a kad je lepo vreme imam automatic A3(suprugin) i APN6.APN je najbolji za njive ybog ventilatorskog hladjenja i manuelnog menjaca. Samo mu malo podignes zadnjicu i teraj mityko
 
Nazad
Vrh