Kada niste u traktoru, vozite

Stvar ukusa,ali licno ja da mogu da biram izmedju ovog crvenog i neke 123ke ili 126ice,kakve se nadju i sad po nemackoj,na ovu brusilicu ne bi ni pogledao,pa da kosta i 5 miliona.
 
Pa nisi primetio da svi koriste sad te izraze? Pogotovo mladje generacije koje zive na instagramu, to je sad cool. Mada sam ja vise za nase, kad vec postoji izraz :)
 
Kad vec spominjete multijet i jtd,moze li neko ukratko objasniti kakvi su to motori.imam jedno 6 meseci fiat ulysre sa 2,0jtd i stvarno ne znam kakav je to motor.da li ka kao cdi ili nesto drugacije?
 
U skoli uce da je tesla nas srpski naucnik...mozda pravilnije reci rodjen u srbiji a americki naucnik ili srpsko\americki kao sto se vodi na netu mozda i najpravilnije.
 
Kad vec spominjete multijet i jtd,moze li neko ukratko objasniti kakvi su to motori.imam jedno 6 meseci fiat ulysre sa 2,0jtd i stvarno ne znam kakav je to motor.da li ka kao cdi ili nesto drugacije?

JTD su jako dobri motori,kao i MJT (taj koristim ja).Problem je sto u tom tvom vozilu nije JTD,vec 2.0 HDI.
 
Druze,znam sta pise,nije hdi,ovo je stariji model.kao peugeot 806,ili citroen evasion.i nosi motor JTD.

- - - - - - - - - -

Druze,znam sta pise,nije hdi,ovo je stariji model.kao peugeot 806,ili citroen evasion.i nosi motor JTD.
[video]
2s8smdd.jpg
[/video]

Nemam sliku od njega.ovo je moj stari citroen,fiat je isti,samo nije toliko udoban i ima motor jtd
 
Nazad
Vrh