Kada niste u traktoru, vozite

Drugar ima automatik na superbu. Baš lepo ide.
 
Sranje je samo zbog skupe popravke,inace sve drugo je velika prednost u odnosu na manuelni ,bar za mene

Kvare se manuelci mozda i vise od automatskog,a problem je sto jako malo majstora zna da popravi automatski pa zato izgleda da se stalno kvare.kad automatskom redovno menjas ulje i filter,nema sta da se kvari.
 
Ma kakvi kvarovi,sve se kvari zavisi samo ko sta ubode,ja znam da cu ubuduce samo matik,jbm ti vise saltanje.
Svakom ko se dvoumi,daj mu da provoza kroz BG automatika i manuelnog.Nikad više ne bi pomislio na manuelnog,osim ako mu šaltanje i kvačilo u velikom gradu nisu nešto što mu diže adrenalin.
 
Imao sam automatski menjač u kadetu iz 87-me, vozio sam ga 10 godina. Mogu reći da sam bio jako zadovoljan i nikakav problem nisam imao.
Jedino što nije mogao na gurku da upali:osmeh:
.
 
Kaze se za boravi desnu ruku i levu nogu. Tehnika se menja, i ja glasam za automatik, imam manuelni 6 na c220 to je kao kamion, svako malo saltaj.
 
Alo,koji ti imas problem???o cemu ti pises?svaki tvij post ima neke gluposti i nebuloze...normalmo da sam ti napisao,jer si vec dosadio sa tim krpljenjem i tim glupostima iz devedesetih proslog veka...pises kako na si na skodu nabudzio hladnjak od renoa,,,zbog tebe,i takvih kao ti,moraju normalni ljudi da se vuku po pola sata na tehnickom,a pod dva,za naziv pesme...ocekujem tvoje JAVNO IZVINJENJE,jer ako si mislio,na onaj nesporazum izmedju mene i clana marko 80,to smo mi ljudski resili izmedju sebe,i bez drvenog advokata kao sto si ti,i sa markom se cujem barem jednom nedeljno,i manjamo savete i pomazemo jedan drugom,stavise.skoro cesce pricam sa njim terlefonom,nego sa kumom...to ce i danas marko da ti potvrdi,a od teba cekam izvinjenje,jer nikada nikog nisam prevario,mi smo taj nemili dogadjaj davno resili izmedju sebe a ti prestani da se mesas u tudje probleme...
 
Ja sam na jednom meganu automatik tako rešio da ga odšlepamo do kuće. Nisam ni ja znao, nego sam na youtube pronašao kako se vadi palica iz D ilì P.
 
Ja sam se dosta iznervirao zbog struga za koji je pao dogovor, i nije ispao covek. Ali izgladili smo odnos, ukapirao sam da se zajebao sto je uopste prodavao.
Izvinio mi se lepo covek i sad smo u super odnosima. Dosta mi je pomogao oko kupovine struga sto sam uzeo. Pomogao mi je puno oko odabira glodalice na sta da obratim paznju. A posebno mu se zahvaljujem za savete oko rasturanja prvomajske ug1 koju sam rasturio zbog problema u posmacima. Ni sam ne znam koliko puta smo se cula, covek zna tu masinu u sraf. Posle onog struga sto smo se iznapusavali sad mogu reci da je jan COVEK!
Tako da nemojte da ga optuzujete bez razloga
 
Koleginica vozi novog Renageta i naravno automatik, ali full elektronik i bez struje mozes i pajserom da ga natezes on ostaje u zaradom modu ovde je bio "P".

Stariji automatici mogu da se pale na gurku ako si dovoljan mazohista, pa ofarban voze sijere sa automati ima i pale ih na gurku samo treba ozbiljno brdo :osmeh:

Kod svakog iole modernijeg menjaca ako treba da se gura mrka kapa.

Lepo agregatiran manuelni sa tempomatom i ne treba ti nista vise.
 
Kad pročitam neke postove o budženju u glavi mi slika onih kultivatora prepravljenih u četvorotočkaše što Cigani voze po Beogradu...

Vozim automatik i manuelni svakodnevno, ali kad duže vozim samo automatik pa kad sednem u manuelni par puta mi se desilo da ga upalim u brzini :osmeh:
 
Nazad
Vrh