Kada niste u traktoru, vozite

Jel ima mozda neki sajt gde bi moglo da se proveri da li je sa nekim vozilom nacinjen neki saobracajni prekrsaj? Odnosno da li ima neku ne placenu kaznu?
 
Kazu da truli kao kedet. Imao ga jedan moj poznanik. Licno ga uvezo iz nemacke valjda bese i imao je tako neke probleme sa njim i na kraju ga proda. U isto vreme je imao i fiat ulysse i vise je njega vozio nego C klasu. Licno mislim da je e46 bolji izbor ili A4.
 
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/11321913/mercedes-benz-c-180 Ljudi šta mislite o ovim modelima Mercedesa održavanje,kvarovi,potrošnja?U kratkim crtma neko iskustvo...

Ako planiras da kupis benzinca,1,8, .moj ti je savet da za iste pare uzmes E Klasu w211 200kompresor...mnogo je udobniji.i sigurniji od c klase,a odzavsnje je dosta povoljnije od recimo pasata 5,5 i slicnih...
Evo jedan na brzinu...


https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/11518283/mercedes-benz-e-200-germany-km-org
 
C bi trebalo da je Entry-level mecka...e klasa ti je nesto ozbiljnija,dizajn,kvalitet koze,ver.i medjuosovinsko rastojanje,s je luksuz-najveci kvalitet i ima te dzidza bidze koje nikad u zivotu neces razumeti cemu sluze,najbolju zvucnu izolaciju itd.Koliko pare toliko muzika mada tu s nebih licno kupio i da imam pare...auto je dosadan osim ako nemas sofera a ti se vackas sa nekom plavusom pozadi.
 
Ja vozim i volim dosadna nemacka kola..
Ali alfa..alfa ima nesto sto ni jedan drugi nema..
Nekad treba kupovati srcem a ne mozgom..
 
@jbrtka ja imam tog b5.5,stvarno kad pogledas skupo odrzavanje...kvalitetni i izdrzivi motori ali nije to nov auto on za par velikih servisa sam sebe pojede shodno vrednosti i plus ono multi link vesanje ima dovoljno ramena za 2 auta.
 
Uzmite samo u obzir koliko je taj auto nov kosta i cene delova su spram toga, jedino ako ne budzite sa kineskim/turskim kopijama onda naravno da je jeftinije.
 
Evo,ja kupujem delove u servisu Triaska,preko majstora koji mi odrzava auto,i radi u tom servisu ,sve osim filtera i ulja.,vec 6 godina,svi delovi dolaze upakovani sa hologramom,i nista cene su sasvim normalne,cak i nize od nekih drugih..
 
Par svežih slika od prinove

IMG_20180806_080821.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Nazad
Vrh