Kada niste u traktoru, vozite

I meni je Saran sledeci auto ako bog da,porodica se polako siri pa treba i velik auto.sa b5.5 sam bio prezadovoljan a i sad sa b6 takodje
 
Ja vozim Sharana iz 2003 već 4 godine i to je zaista odličan auto. Održavanje jedno od jeftinijih i većinu stvari možeš sam održavati..
Retko ko veruje da toliki auto ne prelazi 5,5 litara na otvorenom putu..
 
Sve pristupacno,pici kao lud i cice ti masu kad prodjes? ako sve to ima onda nema greske...zato meni se ni babe ne okrecu kad protutnjim sa golf 2...i one se opametile u stare dane.
 
MnCjoM1.jpg

:haha:
 
Ruzno psuje pa nije za svakoga. Predstavljanje napumpanog BMW M5 ........" ima unutra i TV za one koji neznaju vozit u rikverc"......;)


 
Moj drug ima 2 vektre c, jedna jtd, druga gts, i pasata 5.5, 1.9tdi.
Nece biti tesko pogoditi koji auto vozi dok druga dva stoje u garazi i skupljaju prasinu.


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Poznanik je imao poprilicno mnogo problema s korozijom na Mazda 6. Nisam siguran, ali ako se dobro secam bio je 140 ks, 2,2 dizel (postoji li uopste takav motor?).
 
Moj drug ima 2 vektre c, jedna jtd, druga gts, i pasata 5.5, 1.9tdi.
Nece biti tesko pogoditi koji auto vozi dok druga dva stoje u garazi i skupljaju prasinu.


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Passata naravno da vozi.

Ja kod mog passata b5 prvi sam vlasnik uzeo sam ga novog 1998 do dan danas ima predjenih preko 400.000, a sluzi nam i kao terensko vozilo,motor nismo dirali,samo servis i neki potrosnji materijal,neke spojne itd.Jako dobre masine, a o potrosnji da ne pricam.
 
Pa to,mozes ti posle redovno da mu radis servis i sipas kvalitetno ulje ali sta kad ovaj pre tebe nije ga menjao 100.000km nego dolivao nesto sto mu bilo najjeftinije kupit u prodavnici...ima motora koji teoriski mogu 1m manje-vise nije uopste ni bitno preci ali to podrazumeva da je pre tebe odrzavan redovno ili da si ga novog kupio i ti odrzavao...
 
Nije ni novo ko sto je nekad bilo. Ima kvarova itekako.

Sa sprinterom koji je nov kupljen je bilo problema bas bas mnogo. Dizne na ispod 20k. Brava volana na 80k. To ovako iz glave veci problemi. Sitnice da ne spominjem.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh