Kada niste u traktoru, vozite

Kad spomenu kocnice, moj komsija je imao 115 200 dizel i imao je diskove i pozadi. Bio je '75. godiste, a kaze da mu je tako fabricki. On mu jos ubacio sedista od nekog citroena sa elektro podesavanjem u svim pravcima. Udobnost samo takva.
Kod mene je bio 74 god, disk kocnice na sva cetiri tocka, 2.2, lenj, spor, udoban.
Dao sam ga na odpad pre 6-7god, zao mi samo motor sto nisam izvadio, bio je kao zvezda.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Mozda ce u restauraciju. Moj truo bio.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
pa i fiat ,neznam model ali isti kao poljski pezejac mada je ovaj original fiat iz 1967 je imao pozadi diskove i motor sa 2 bregaste do nedavno je stajao bez tockova i poklopca bragaste kod drugara...kaze da je nenormalno isao.....
Kod mene je bio 74 god, disk kocnice na sva cetiri tocka, 2.2, lenj, spor, udoban.
Dao sam ga na odpad pre 6-7god, zao mi samo motor sto nisam izvadio, bio je kao zvezda.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Deks, to i jeste najcudnija stvar. Ovaj je bio udaran pa je radjen, ali ne vrhunski tako da je bilo primetno. Posle toga istrulio pa ga komsija sam radio. Motor mu radjen par puta i opet je poceo bio da popusta. Za takvo stanje je uzeo 500 evra pre 2 godine.
 
Deks, to i jeste najcudnija stvar. Ovaj je bio udaran pa je radjen, ali ne vrhunski tako da je bilo primetno. Posle toga istrulio pa ga komsija sam radio. Motor mu radjen par puta i opet je poceo bio da popusta. Za takvo stanje je uzeo 500 evra pre 2 godine.
Kako je mekan rad taj motor imao, to je neverovatno... mk2 1.6 dizel radi kao prekupac u poredjenju, u stvari to i nije za poredjenje... a tek menjac kako je bio precizan, uhhh, trenutno imam dva vagena, vagen to u zivotu nece napraviti.
Mislim da znam o kom je fiatu rec, bio je jedan u mom komsiluku kad sam bio jos dete, ako se dobro secam cak je i elektonike neke imao...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Kakvo misljenje imate o BMW e90 godiste '05, '06? Iskljucivo benzinac 1.8 ili 2.0.
 
E90 nije 5-ica vec trojka.Sto kaze Matic normalan porodican auto,koji je vec star 12-13 god.To sto je bmw ne mora da znaci da se kupuje radi qurcenja i sela.Valjda ima svako pravo radi svog zadovoljsta da vozi ono sto zeli.Vozim vec 10god E46, model stariji od E90 i taj auto sam uzeo zato sto me je privukao na prvi pogled i za mene je najlepsi model serije 3 do sad proizveden.Uvek mi je zadovoljstvo voziti ga i to je nesto za moju dusu.Sledeci auto ce mi biti serija 4 F32 u m paketu,prelep auto.Nit imam komplekse nit je kupljen za pokazivanje, na FB profilu nemam ni jednu sliku tog automobila inace vozim pored njega i z101 i nije me nigde blam otici s njim.Vladj drugar vozi E90 vec 4-5god takodje u benzin varijanti i koliko znam nije imao nikakvih problema do sad i po meni svakako bolja varijanta nego dizel bas sto se kvarova tice.
 
Pojavilo se u zadnje vreme par komada ovde kod mene. Sto ih vise gledam sve mi se manje svidjaju, a nekad mi se stvarno svidjao taj e90. Mada, verujem da nisu losi. Ipak sam poceo da razmisljam ako budem kupovao tako nesto da to bude SAAB 9-3. Slicna filozofija izrade po nizoj ceni i ipak lepsi izgled. Nekako mi e46 onaj noviji mnogo lepse odradjen nego e90, ali njega godine vec zgazile.
 
za 124 200d motor i nije nesto...uzmi e 230 16v ili 260 ili neki AMG...pa kazi kako pretice...ni jugo 45 skoro nece da krene sa mesta,a 65,je vec druga prica...
Moj deda je imao 124-ku 230E 89 godište ručni menjač 4 brzine, ono je išlo kao nevreme. Ostala mi je u pamćenju zelena 123 240D koju je vozio ćale, malo tromija ali udobna za sve pare. Jedini problem koji je imala 123 kada je mnogo hladno uvek se stegne nafta u filteru iako je dodavan aditiv u dizel.
 
Nazad
Vrh