Kada niste u traktoru, vozite

Prvi SUV na svetu
GAZ M20 Pobeda,1946-58,postojao i u kabriolet verziji
43c5681049196264.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Zanimljivo. Za ovo vozilo nisam znao. Cak bih rekao prvi crosover, kako se to sad kaze za takva vozila. Jer je to kako meni izgleda SUV+COUPE
 
Na kraju uzet Koceljevac. Ispostavilo se da je baba dobra sa ženom vlasnika placa i onda nam ispričao sve o autu. Plaćen 2800e
95284e483423d9e5c2a72041680e3350.jpg


Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Cestitam Simke. Neka dobro sluzi. I sta je reko vlasnik placa, za koliko mu vratio km? O tom vracanju se nekako dosta pise, a retko ko iz prve ruke.
 
Kod nas je Bora, za neka druga tržišta je i dalje jetta. Auto je kod nas već 20ak dana. Za sada smo prezadovoljni. Prvenstveno iznenadjeni potrošnjom, na relaciji Valjevo-Novi Sad pokazao je prosečnu 4.2l u normalnoj vožnji, ništa nasilno ali ne i penzionerski. Auto iz Holandije, 2004 godište, prva registracija 29.april 2005. Pre 10Kkm uradjen veliki servis. Dve gume nove, dve skoro nove, iste sve četiri Viking. Akumulator nov, pod garancijom. Auto maksimalno očuvan, unutra ima samo dve parnice na plastici pored sedišta pozadi. Na tehničkom čovek iznenađen izduvnim gasovima, navodno je bolji od dosta novijih auta. I što je ocu bitno poseduje atestiranu kuku. Što se tiče kilometraze navodno je imao 230000, po stanju unutrašnjosti mogu da poverujem da je tako. Vlasnik placa kaže da smo mi čudan narod i da mnogo volimo malu kilometrazu, kaže da je ljudima bitnije to nego samo stanje vozila. Uzeli smo zimske gume i ostalo do nove godine da se odradi mali servis.
Da li je stvarno istina da se u Holandiji zimi ne posipa so?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Ako je iz Holandije, sigurno ima vise kilometara, oni jako puno voze, ali su im kola ocuvana uvek dobro iznutra. A so se retko posipa, zato sto imaju blage zime. Ovo pricam iz iskustva, posto dovozim usluzno kola iz Holandije. Takav auto sa 200000 km u Holandiji kosta koliko i ovde.
Ali uglavnom oni to dobro održavaju, tako da i s vecim kilometrima su im dobra kola.

Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
 
Da i sva kilometraža im je po autoputu i ravnici uradjena , sa malo dužim relacijama jer kažu svi da je kod njih čest slučaj da se radi podaleko od kuće , tako da je to druga priča
 
Ma kilometraza manje više. Bitno mi je da je lepo održavan, a za sada deluje dobro. Prvi utisci dobi, za dalje ćemo videti.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Ma kakva kilometraža to je problem u glavama našeg naroda.
Moja Laguna 3 je 2008.godište kupljena je nova u Srbiji i ima orginalnih 302 000 predjenih i to 90% po autoputu i otvorenom putu, a kao nova je jer je redovno i kvalitetno održavana, ali kad bi je prodavao ljudi bi ucenjivali i komentarisali tu kilometražu i pre kupili iz uvoza na kojoj piše 180-200 000, a koja je stvarno prešla preko 500 000 pa lepo vraćena.
 
Nazad
Vrh