Kada niste u traktoru, vozite

Pravi izbor! Nov auto! Nek te dobro sluzi, drago mi je kada neko kupi novo, a ne dresinu iz Nemacke od bakice.:ppozdrav:
 
@jbrtka
Sve zavisi kako gledas na svet i kojim finansijama raspolazes. Mi radnicka klasa (tu smatram i majstore, kao i nas sa ~50kj) ne mozemo napraviti akumulaciju dovoljnu da ne trpi zivot a da na 5-6-7g kupimo nov auto. Ja ne kazem da se ne mozes navozati sa autom od 3000-5000e. Mozes, ali je veci rizik da nesto otkaze i pocinju sitnice da nerviraju u nekom trenutku, a to onda prelazi da malo malo imas neku intervenciju. Skoro sam vozio nov (6000km ima) Merc CLA od druga sa faksa. Ide kao mecava, sve je utegnuto, mirise na novo. Da imam mogucnost moj izbor bi bio svakih 5g nov auto C segmenta (I30, Astra, Golf, pug 30:cool:.
 
Kolega, cestitam na kupovini novog auta,neka te lepo i dobro sluzi!
Nisam alfista ali ovi ljudi sto su uradili ove zamene....sigurno su ih uradili sa razlogom i svaka im cast na tom potezu.
 
Dobra boja ove alfe,ali na audiju sto sam danas video bas da smeka +dobre alu felne...racing red i te munje.Mozda bih pre uzeo od crne ili sive-mada danas svaka susa vozi audi i bmw...ipak sa golf 2 sam veci smeker.
 
Hvala svima :ppozdrav: Od kad je Insignia ostala na putu rekao sam samo novo hteo sam nesto skroz drugacije ali slucajno videh Alfu i svidela mi se :osmeh: Nisam vise tako mlad da popravljam pored puta :osmeh: Ovako 2 godine garancija,pomoc na putu sad imaju pokretne radionice u kombicima,a unutra sve cak i kompletna vulkanizerska radionica :osmeh:
 
Ja juce pazario audia a4 karavana 2002 godiste sa motorom 2.5 i 114 kw.Kaparu sam dao i trebao bi ga sutra preuzet
 
Nazad
Vrh