Kada niste u traktoru, vozite

Pa to sve po 25-30 godina staro ...

Ako tebi smetaju ti nemoj da komentarises,(meni nesmetaju tvoji automobili) vozim ono sto imam trenutno i imam mnogo drugih stvri u koje ulazem a auto je meni na zadnjem mestu... Ima toliko bitnijih stvari od auta za kupovinu... Ovako sluze zasta su napravljeni...
 
Ja imam S40 2005 god ali 1.6 dizel 110 ks, ja sam prezadovoljan autom. Mislim da sa tim 2.0 motorom ne bi trebalo biti problema. Od mene preporuka za Volva :osmeh: Otidi na forum volvo klub srbija pa prelistaj malo, mozda nadjes neke info.
 
@SaleCar o kupovini takvog auta bas i ja razmisljam, sobzirom da ih skoro nema uopste u mom kraju(ne znam kako je kod tebe) , nisam bas siguran kako su se pokazali, za ove starije znam da su ekstra masine ali za novije ne znam bas nesto preterano... U svakom slucaju cu odabrati izmedju Volvo-a S40-S60 i Mercedesa C220 2004-2005god , obavezno dizel i da ga licno uvezem.
 
@kombajner Sto se tice Volva neces pogresiti sve ih je vise kod nas i zadovoljni su ljudi. Iz mog iskustva jako dobar auto tako da preporucujem. A sto se tice Mercedesa tu tek ne mozes pogresiti, samo sto je problem registracija od nekih 60-70000rsd. Ali Mercedes je vrh, imam C200 2008 god posle mecke nema dalje :osmeh: Samo je pitanje isplativosti zbog registracije.
 
Da li neko ima Volva S40 2.0 136ks Dizel od 2004god pa do 2008god
Zanima me kako su se pokazali? Zagrejan sam za jednog, pa da cujem i ovde misljenje ako ga neko ima. :bravo:
To je ovaj model http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1515093_Volvo_S40_2004_god

Moj kolega je imao takav auto. morao je da zameni zamajac na oko 200.000 km (obicno na tim motorima se to menja izmedju 200000-250000 km). to je bio neki veci servisni trosak. i akkumulator posle ko zna koliko godina :osmeh:. inace mislim da je super auto.
 
Poslednja izmena od urednika:
@kombajner Sto se tice Volva neces pogresiti sve ih je vise kod nas i zadovoljni su ljudi. Iz mog iskustva jako dobar auto tako da preporucujem. A sto se tice Mercedesa tu tek ne mozes pogresiti, samo sto je problem registracija od nekih 60-70000rsd. Ali Mercedes je vrh, imam C200 2008 god posle mecke nema dalje :osmeh: Samo je pitanje isplativosti zbog registracije.

Imao sam prilike da vozim C220 CDI 2.2 140ks 2004god Auto put Italija-Srbija brzina 130-140km/h potrosnja 4.9l-100km. Svojim ocima nisam mogao da verujem. Po tom podatku trosi duplo manje nego auto koji vozim trenutno, neka ustedim SAMO 1l goriva po danu evo taman doplate za registraciju. O klasi auta da ne pricam, odusevljen sam!
 
Ma prezivi se i registracija, jeste puno ali uzitak nema cenu :osmeh: Nisam verovao dok nisam probao, ali stvarno Mercedes je vrh.
 
Bome za moj C200 cdi 2008 godiste 2200cm3 i 136ks ja sam prosle godine u avgustu platio 64000 rsd
 
Sta kazete za ovog "malisana" GMC Sierra z71. 2012g. V8 5.3 sa 326ks?

ne2yvavy.jpg
2y9abupy.jpg
 
Za ovog treba imati laganu nogu jer vrlo lako te zalepi za sediste, inace nije moj vec od ujaka.
 
Ja kad sam iz moje astre od 90ks seo u drugov audi od 170ks ako se ne varam (2.5tdi audi a6) mislio sam da cu da poletim. Mogu tek da zamislim kako ide 5.3 V8 motor.:osmeh:
 
Nazad
Vrh