Kada niste u traktoru, vozite

Kako se kreću cene Jimnija u Austriji

Na zalost paprene im cene.. Sve sto valja nemozes kupiti ispod 5500 do 6000e... Ove sto su cistili sneg i bacali so mozes da nadjes i za manje para ali zato im je limarija ocajna sve istrulela.. Ja nikako nisam hteo da kupim auto koji je bio u zimskoj sluzbi samo koji je bio kod vlasnika i vozao se normalno,mislim da nije cistio sneg..

- - - - - - - - - -

Oni bas kao i Samuraji boluju na limariju... Sasija odlicna ali kabina zeza uvek..
 
Sinoc stigao
a89cf3566c8a619ac1775c1f11517ce2.jpg
9f0bb82827fc26ccef5d1f419ed3f447.jpg
c81a932fc9dabb82a40efde58128d281.jpg
d35eb311afd5f69d6c56fdaa0a10c17d.jpg
57e2b5f5552660d7fef1ac8c477a43a6.jpg


Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Jeste Svedska.
Nije truo, znam za jadac

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Evo i ja se ponovio sa teretnjakom,zbog posla jednostavno mi je neophodan.Citroen Berlingo 2009 god. 1.6HDI 90KS ,klima ,3 sedišta (upisano u saobraćajnoj), nosivost nepunih 600 kg, vozim ga već nekih mesec dana i zadovoljan sam,prvenstveno zbog potrošnje 5,9 litara.

2i1i5vk.jpg


2yw90md.jpg
 
Drugari sta mislite o BMW 318i e46 restajling? Mogo bi da uzmem jedan, a cini mi se da je povoljan. Mada je slab sa opremom. Nisam ni planirao da kupujem nego mi nalete pa sad ne znam da li je pametno da ga pazarim?
 
BMW je BMW, nema tu mnogo price.. on je prica za sebe. Za mene, jako mocan auto.
Jedino za delove je uvek bio skuplji od konkurencije ali sve ima svoje...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Скупљи од конкуренције делови...па не бих се сложио баш, јер су за мечку делови папрено скупи и вероватно су у рангу са деловима бембаре...

Замене је Мечка, Мечка и ту се даља прича завршава...
 
Audi jes-das ist fantastish-mani ukvarili deo puta ustvari kao da ga poprave zamisao ali napred gde zavrsili kao da ga rej carls radio...i naravno usporio moju kociju fino polako preko delova sto podigni asfalt i neko sa crnim audijem prosisao-razmisljam...pa da cim ti imas za njega imas i za drugog:osmeh: poena je...ocu i ja onakvu bestilju da cerdam:haha:
 
Sto se ovog BMW-a tice nije mi problem cena delova niti sto je 4 cilindra. Mada mi je redni sestak davna zelja i da mi je on naleteo za ove pare ne bi se premisljao.
 
Delove za e46 nisu uopšte skuplji od npr. pasata b5.5. Malo ti 1.8 benzini umeju da srknu ulja i kad su novi, a kad su stariji umeju fino da troškare. Po mom mišljenju mnogo bolji za te pare od pasata b5.5 to godište. 2.0d 150 ks u dobrom stanju pun pogodak.

Poslato sa JSN-L21 uz pomoć Tapatoka
 
To i ja razmisljam 1.8 benzin, da se ne zarobim sa njim. To vise niko nece koliko mi se cini.
Vec je pokazao malo na rubu, mada, mozda je i bio zakacen. Ali 1800 evra, 2003. godiste. Mada je i oprema klot pa mozda i nije tako povoljno?
 
Ne znam na koje delove mislis tacno ali osim filtera i ulja ,majstor mi kupuje delove preko Triaske direktno iz merrcedesa u oml brigada,donerdavno bio emil frey,plocice,neki dihtunzi,roleri,itd,i nista nije bilo skuplje od recimo istih delova za vw...u pitanju su delovi za E klasu sad za S ili ML i ostale moguce,ali za ovaj nije...svi delovi su u original pakovanju,sa hologramom,znaci direktno od uvoznika auta a ne delova...
Скупљи од конкуренције делови...па не бих се сложио баш, јер су за мечку делови папрено скупи и вероватно су у рангу са деловима бембаре...

Замене је Мечка, Мечка и ту се даља прича завршава...
 
Nazad
Vrh