Kada niste u traktoru, vozite

Prijatelju ako tražiš dobar auto kupljen nov u Srbiji i održavan valjano biće jedna Laguna 3 na prodaju na proleće najverovatnije ::namigivanje:::ppozdrav:

Najverovatnije ću morati da prodam lagunu jer sve više imam potrebu za SUV 4x4 mašinom što zbog privatnih što službenih obaveza... jedino nije to godište što tražiš nego 2008. al je i cena zato duplo manja :osmeh:

Nisam bio aktivan ovih dana na forumu pa ti nisam odg. Ipak bi nesto mladje, hvala na ponudi, da ne ispadnem nekulturan sto ti nisam nista odgovorio :ppozdrav:
 
NA mora da imas na koriscenje tudji auto (tatin, mladin ili sludzbeni) kada moze s bez auta do zetve :haha:?
Ja cuo da vozi sluzbena kola

s-l1000.jpg
 
A šta je taj Fake Taxi(lažni taksi)u stvari?Možeš li nam objasniti jer ja nisam nikada čuo a smatram da ima još ljudi kao ja pa da ne živimo u neznanju?!
 
Nemojte ljudi tako da generalizujete stvari. Nije svako ko ima lažov i lopov! Nemojte da previdite da imati za normalan život i biti bogat nije isto, nažalost kada neko kod nas kupi nov automobil niže ili srednje klase on je odmah bogataš što podrazumeva da je lopov. Lično znam ljude koji poštenim radom zarađuju neverovatne svote novca za prosečnog građanina Srbije.

2lw3rs2.png


Ko je sad ovde u pravu :haha:
 
Dobar argumenat...:osmeh: znaci od 7 do 5:30 i garant ces se obogatiti.Kako niko nije izbacio liniju praska za ves `da vam rublje bude belo koristite pablo escobar prasak` malo da se doradi taj slogan i moze dobra kinta da se zaradi.
 
Pričali smo jesenas čini mi se o Ruskim zimskim gumama. Ja sam još predprošle jeseni kupio Kama Viatti Brina Nordico (V522). Pisao sam već o njima, ali evo i sada da kažem svoja iskustva, jer sam ih ove zime koristio mnogo više.
Vožene su uglavnom po ledu, snegu, vlažnom snegu i iskustvo je odlično.

Dobre osobine:
-Guma grize sneg, a po poluzaleđenom putu ide više nego odlično.
-Dobro kreće, dobro koči, dobro skreće.
-Iako sam mislio da će zbog dubine šare (10mm) biti previše bučna, ipak nije. Nije da je tiha, ali recimo ništa više bučna od niže i srednje klase konkurentskih proizvođača.

Mane:
-Na mokrom ABS reaguje mnogo ranije.
-Mekana je i na asfaltu bez snega bi se brzo trošila

Svima koji imaju potrebu voziti u brdskim krajevima, uzbrdice, nizbrdice po snegu i ledu, iskreno ovu gumu preporučujem.
Za one koji nemaju takve terene i mnogo snežnih padavina, ova guma po mom mišljenju nije za preporuku.

Guma za naše tržište nema spajkove

Viatti_Brina_V-522.jpg
 
Ako vam je Eskobar primer za diskusiju onda neću da trošim tipkovnicu. :) Uzgred, ja nemam radno vreme jer radim za sebe kao i većina vas na ovom forumu.
 
Ja se slazem sa eskobarom. Moji baba i deda, otac i majka su radili ceo radni staz i ustajali da bi samo omogucili zivot. Dok od 2000 pa na ovamo ima porodica koje su za 10-15g zaradili jedno 1200x koliko moji preci.
 
Ja se slazem sa eskobarom. Moji baba i deda, otac i majka su radili ceo radni staz i ustajali da bi samo omogucili zivot. Dok od 2000 pa na ovamo ima porodica koje su za 10-15g zaradili jedno 1200x koliko moji preci.
stara ;preduzetnicka; poslovica kaze,bolje da novac radi za mene nego ja za novac
druga kaze,bolje je biti prvi u svom selu nego zadnji u gradu
ja se volim toga pridrzavati :ppozdrav:
jbes Eskobara,kratko je uzivao,moji su svi docekali 80+
 
Ja sam prezadovoljan sa BRINA V 521. Tamo gde drugi staju ja idem dalje. Ovde komsijama rasciscavam sneg da bi mogli da idu kolima. Stvarno sam prezadovoljan, a nije ni mnogo bucna na suvom. Medjutim, kupim i IRBIS 505 i to vec ne bih nikom preporucio. Dosta su tvrdje i losije se ponasaju na snegu i ledu, a i sama sara im nije bas najsrecnije odradjena. Jedino sto su bas jeftine. Imao sam KORDIAN prosle zime i one su izuzetne.
 
Gorane! Ima i ona
Ko se obogatio za godinu dana trebalo ga je strijeljati prije 12 mjeseci jer je već tad bio lopov.
 
Gorane! Ima i ona
Ko se obogatio za godinu dana trebalo ga je strijeljati prije 12 mjeseci jer je već tad bio lopov.
ovo je strara komunisticka poslovica,moze se covek obogatiti preko noci a da nije lopov.U danasnje vreme imamo recimo,niz IT strucnjaka koji su digli kintu a nisu prevaranti :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh