Kada niste u traktoru, vozite

Čugi

Zaslužan član
Učlanjen(a)
15 Avg 2007
Poruka
2.117
Lokacija
Nova Pazova
Prinova među poljoprivrednim vozilima! :osmeh: Dobio sam danas od rođaka R4, jer on više ne može da vozi, tako da definitivno odustajem od kupovine Nive. U odličnom je stanju, '85 god, prešao nepunih 80000, što je smešno, uvek u garaži i redovno održavan, za polje dušu dao! :D

dsc00138pw7.jpg


Inače vozim Feliciju 1.6 '97 god, a njive sam do sada obilazio Tomosovim automaticom. :bravo:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Ja sam zaljubljenik u R4. Svojevremeno sam hteo da ga kupim al' eto nisam. Sad je teško naći tako očuvan i održavan. Sve mi je žao što ćeš ga po lenijama prašiti... (ja sad ko Stevo Žigon u Majstorskoj radionici :osmeh:)
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Može se još naći po garažama u Bg-u, ima starih ljudi koji su ih parkirali i godinama ne voze. Ako si zainteresovan, 6-og aprila je veliki prolećni skup R4 u Beogradu... :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Sličica vezana za moj prethodni post :D

dsc00150ij0.jpg



Ljudi vozite li vi nešta sem traktora i kombajna:haha: :bravo:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Tomos Automatik 3 (1975 god.) , APN-4 (1976 god.) i ROG bicikl (1968 god.). :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

mercedes 124 250 D 93 kraj crna metalik on mi je samo za grada
a audi 80c je za njive
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Slike, slike, svega...motora, auta, rolera, bajseva, trotineta.... :bravo:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ja vozim citroen C4 2007 god, a cale ford sieeru 1993. stigne sieera koji put na njivu
(sieera se vidi u pozadini, a moj C4 krupno :osmeh:)
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Juče sam i ja nabacio jedan Reno 4, pa evo jedne slike da se vidi, mada je trenutno u dvorištu, a ne u polju.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

E pa čestitam, da te verno i dugo služi! :D :ppozdrav: :sreca:
Nema te nešta na R4 forumu, koliko se sećam registrovan si tamo?
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Jesam, ali nisam hteo da pišem dok ga nekupim. Sada kada je kod mene, sve će ići svojim tokom. :cool:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ajde sutra do Čortanovaca na skup i roštilj! :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Imam neke goste iz Amerike, a i želim da ga pro pregleda mehaničar dali je dobara i koliko. Vidim da se često organizuju druženja, pa ću se obavezno pridružiti na nekom. :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Lada niva 2002 u neverovatnom stanju + koral in 2007
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

forda fokusa, 2000 godiste, 1.9 TDDI, nije los, zadovoljan sam, ali sam se odlucio da ga prodam da uzmem neku limuzinu, vece neso mada nije ni on mali
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

tomos automatik ,MZ125 i auto al nemam [polozeno jos malo...cale seata i ford xr3i sportnjak a deda audi a6 pravljen po porudzbini ...ali najvise uzivam u voznji kombajna i traktora :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

kombajner je napisao(la):
tomos automatik ,MZ125 i auto al nemam [polozeno jos malo...cale seata i ford xr3i sportnjak a deda audi a6 pravljen po porudzbini ...ali najvise uzivam u voznji kombajna i traktora :ppozdrav: :ppozdrav:
pa nije ti los vozni park :D :D :D :D :D
 
Nazad
Vrh