Kada niste u traktoru, vozite

Bokibole ako ozbiljno resis da kupis javi se da zovem druga koji ga ima. Pre par dana mi prica da mu je i na starom i na ovom redovno znao da zataji klimatronik popiz** skroz,npr ode u BG leti + 40 a ona pocne da greje u sred guzve i gradskog spica,sad je isao na more radio koji nikad nije prestajao da radi je prestao dooobar deo puta,a klima zatajila dok je cekao u nekoj koloni...
Mada ima i ujak Paju 5.5 i njega zna da zeza elektronika,samo sto je to tabu tema.
 
Fiat stila sam se rešio zbog loše rešene elektronike, još mi samo fali opet u isto da se uvalim. Koja je fora sa tom klimom da počne da greje odjednom, umesto da hladi? Alene jel može to kućište klime da se zavari?
 
Citajuci ovo sticem utisak da VW grupacija i GM su jos najbolji. Meni nista nikad od ovih gluposti se nije desilo na Astri. Presla je 80k km kod mene. Ima jos malo 200k na satu.
 
Fiat stila sam se rešio zbog loše rešene elektronike, još mi samo fali opet u isto da se uvalim. Koja je fora sa tom klimom da počne da greje odjednom, umesto da hladi? Alene jel može to kućište klime da se zavari?
Stariji modeli Stila imaju problema sa elektronikom, ali to je kod kasnijih (valjda restyle) serija reseno:osmeh:. Na tom autu jedino elektronika hoce da zeza...
 
U principu na svakom restajling autu rese vecinu nedostataka.
Ima drug Pola 2005god pa je klimatronik isto podivljao,otisao i senzor bregaste ili cega vec pa je morao i njega da menja... Ujaku na B5.5 su bili otisli senzori ABS-a i jos nesto,teci na Golfu 4 je ovog leta otisao neki senzor gasa,pa nije hteo da reaguje na pedalu gasa,a ponekad mu se pali i air bag,dok problem termometra resi udarcem po tabli. To je ono sto znam.
 
Sve su to vozila iz uvoza stara preko 10 godina i na satu imaju oko 200 000km,tako da nije nista iznenadjujuce. Osim Pola on nema ni 100 000km.
 
Da li neko od forumaša ima Citroen C5 restajling model (2005-2007) dizelaša? Kako se pokazao? U razmatranju su Citroen C5 i Pasat B5.5... Citroen je 3-4 godine mlađi i par stotina evra skuplji. Šta odabrati? Na šta obratiti pažnju prilikom kupovine?
Bole imas sajt najbollji auto ,platis coveku 1500 dinara ,i on ti u poredi sva tri automobila u tom godistu koje planiras do detalja ,.i slabe tacke i prednosti i sta da gledas.,misliim da je uporedjivanje 2 auta 900 dinara.
 
Stevo hvala, dobar predlog. Da li znaš nekog ko je koristio njegove usluge?
Neznam licno ,al sam malo pratio taj sajt,i verovatno je neko postavio isto pitanje za ta dva modela,daje lik odgovore na sve prednosti i mane i koji motori su se bolje pokazali,.Ali izgleda da ga svaki dan azuriraju da nebi mogao da imas usporedbu za dzabe.Nije neka cifra velika mislim da vredi uplatiti.
 
Čitao sam njegove komentare, nisu ništa spektakularno što mi ovde ne znamo. E sada to je deo koji je prikazan. Za ono ostalo ne znam.
 
OD pre 7 dana Scenic 2007 1.5 dci 106 ks 6 brzina . Od opreme podizaci , parking senzori, panorama krov,ABS ,ESP , automatska digitalna klima ima jos neke zezancije tipa senzori za kisu itd....
11ukntj.jpg

fbarsg.jpg
 
Nazad
Vrh