Kada niste u traktoru, vozite

Simke pd motori su bolji od klasičnih sa bos pumpom. E sad kada krene po zlu nista nije jeftino. Uzivanje koje daje pd kada povlaci je extra. A to su i noviji automobili, i za nijansu manje bučni od klasičnih.
 
Дизел који је увежен уз немачке, а прешао само 180000 км за цирка 13-17 година....знајући шване који баш мало возе од 30к до 50к просечни граџани швабије..значи да га је баба возила до пијац само...
 
Kod nas je svaki auto iz uvoza prešao do 200k ne bitno da li je 2005 ili 2015 godište.Nije strašno što nam stalno prodaju maglu već je strašno što smo im stalne mušterije.
 
Nista to ne fali...ide to kod nas jos se i sami hvalimo.Nikog jos nisam cuo da je reko al sam uzeo auto koji je mnogo presao.Ja evo kazem...moj pasat 2002 1.9 74kw ima 750.000. kod mene 250.000 i samo ramena amortizeri i sad evo upravo vakum pumpa redovno servis i samo gas. jedino sto je bio englez i ovde prepravljan i lupan 2 puta zestoko kod nas i estetika je 0 jer se vide tragovi svakodnevnog cesanja na parkingu i zenske voznje po malo ali sigurnost i pouzdanost to ne mogu da osporim.
 
Što se tiče kilometraze to je kod nas odavno ispevana pesma i mislim da uopšte više nije merodavno stanje vozila njegova kilometraza. Nemam puno volje, a ni vremena da se cimam oko uvoza, a ova dva vozila mi vizuelno deluju dosta dobra. Naravno sve je drugačije kada se vidi uživo.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Kod nas je svaki auto iz uvoza prešao do 200k ne bitno da li je 2005 ili 2015 godište.Nije strašno što nam stalno prodaju maglu već je strašno što smo im stalne mušterije.


Ne znam stvarno šta se to dešava sa našim narodom,da li smo navikli da nas sve dosadašnje vlasti muljaju i lažu,pa smo tako naviknuti i kad kupujemo aute.Moj kolega je prodavao Opel Astru,kupio ga je od prvog vlasnika ispod 100000 ovde u Srbiji.Inače mazi i pazi aute,kao niko i ulaže bogami dobro,on je jedan od onih kad mu majstor radi nešto i kaže ne bi bilo loše da se i ovo zameni,on kaže sve što je sumnjivo menjaj,i samo najskuplje delove,ali bukvalno tako.Prešao sa njim ukupno 295000 ,i došlo vreme za prodaju,auto bukvalno u istom stanju kao kad ga je i kupio,odradio pre prodaje mali i veliki servis,sve račune imao kod sebe,dolazi mu jedan iz sela koji živi od njega 300-400 metara (samo druga ulica)da ga kupi,gleda auto detaljno sve, kaže extra je stvarno,ali jebe te kilometraža,barem da je 150000 do 180000 :haha:.Ovaj se uhvatio za glavu i neveruje,znaju se iz istog mesta zna i ovaj potencijalni kupac,kako održava aute i opet uhvatio se čovek za kilometražu.Kaže mu kolega evo reci koliko hoćeš kilometara i ja ću spustiti :haha:.Na kraju je auto prodao sa originalnom kilometražom nekom drugom,i auto ide bez ikakvih većih problema i dana danas.
Izgleda da mi više volimo da nas neko laže,a sami znamo da to nije istina.
 
Tesko nama kad vozimo evropski krs i otpad. Namuce se ljudi da skupe 2-3000 evra i kupe automobil koji je 80 % amortizovan. Tu samo majstori profitiraju.
 
Pogledajte malo bolje prvi oglas. Napisao covek da je kilometraza originalna. Cim tako pise sigurno jeste tako, sto bi rekli neki sa foruma.
 
Manje više kilometraza, kako vam se čine "linije"? Primeti li se da su lupani ili da je nešto menjano? Ima li nekih prednosti što je jedan 2005., to je valjda poslednja serija?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Ja imam Boru vec 8 god kod mene ,85kw Pd motor sta reci fenomenalan avto veliki servis tije oko 30,000 din ima vec 250,000 ne trosi za sad ni gram ulja startan avto opasno... potrosnja oko 5,5lit na otvorenom sa nasim gorivom a kad odem preko grane i tocim u austriji onda 4,8lit na 100km imaju bolje gorivo....sve stote zanima pitaj za sad zadovoljan

- - - - - - - - - -

Uf, ja se već prebacio na ove druge.
Šta mislite o ova dva? Blizu su mi pa mogu bilo kad da odem da ih pogledam.
http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12146896/volkswagen-bora-19-tdi
http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12537685/volkswagen-bora

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
nesto mi tu cud no oko instrument table kod mene imam onaj okrugli alu ukras oko obrtomera i kolometraze http://auto-djelovi.me/acadp_listings/polovna-instrument-tabla-golf-4/
 
Uf, ja se već prebacio na ove druge.
Šta mislite o ova dva? Blizu su mi pa mogu bilo kad da odem da ih pogledam.
http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12146896/volkswagen-bora-19-tdi
http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12537685/volkswagen-bora

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Sto se tice ovog placa iz Koceljeve ja sa njima imam pozitivna iskustva.
Pre nekih 3 meseca sam uzeo kod njih Pasata B5.5 karavana, 2001 god, platio 2800e. Kilometraza je bila nekih 225 hiljada sto je sigurno vracano ali generalno autom sam zadovoljan, uradio sam mali servis imam u planu veliki i jedno rame mi je od skoro pocelo da lupka.
Tako da od mene imam pozitivne utiske za njih.
Objavi ovde sta si odlucio.
 
Što se tiče te "alu" instrument table, to je bilo valjda kao dodatna oprema.
Drugar je takodje kupio 307cu na tom placu pre par godina i zadovoljan je. Videću prvenstveno ovog sivog, valjda holanđani imaju bolji odnos prema kolima . Hvala vam ljudi na savetima.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Ako sam dobro razumeo oba su na istom placu. ProbaS i jedan i drugi, tako se razlike najbolje uoce.
Racunaj da posle kupovine obavezno uradis kompletne servise bez obzira na njihovu pricu i predjenu kilometrazu.
Kad budes testirao motore, neka obavezno budu zagrejani na 90, na radnu temperaturu.
 
Nazad
Vrh