Kada niste u traktoru, vozite

Meni je svaki auto tesan zato će sledeći biti isključivo neki SUV.
 
Jedino loše što sam čuo za e46 je da je to navodno jedini bmw koji ima lošiju limariju . Neznam dal je još neko to čuo ili vidio ?
Zavisi na kakav se model naleti,moj je 2002god i nema ni traga od korozije jos uvek,prosle god mi je neko podkacio u parkingu rub prednjeg krila i malo je napukla na jednom delu boja,nikako da to sredim,zasad ni tu ne pokazuje znak korozije.
 
Gledao sam nekoliko automobila, korektna je limarija u odnosu na primer mazdu ili mercedesa isto godište. Kupio sam danas jedan primerak e 46, al sam zaboravio da pitam ovde za utiske. Evo i neka slika automobila:


 
Poslednja izmena:
Hvala, nadam se da nisam pogrešio. Dizel, 320d, 150 ks. 2002. godište, lepo očuvan,pre kupovine sam ga odvezao u bmw-ov servis i oni su uradili pregled, u suštini korektan automobil po njima. Prvo sam gledao alfu, ali sam bio skeptičan što se tiče trapova i naših puteva, posle toga sam gledao pasata b5.5 ili audi A$, ali je razlika između bmw i njih na strani bmw-a a jeftiniji bmw.
 
Dosta je zastupljen BMW na nasem trzistu,otud i malo niza cena,mada dobar e46 jos uvek drzi odlicnu cenu.Ja sam 2010 (318i m-paket full)platio 7000e sad bez problema mogu izvuci 6000e sto uopste lose za 4 godine. .Generalno najkompletniji auto u svim segmentima,nema neke izrazene boljke,u tome se slaze i vecina majstora.Inace e46 jedan od najprodavanijih BMW-ovih :ppozdrav:modela pa i to govori nesto.
 
BMW e36 ima slabiju limariju i vidjao sam primerke da im je radjena limarija,a ovi e46 koliko znam nemaju takvih problema.Jedino sam negde citao da 320D 150ks ima problema sa nekim plasticnim klapnama koje hoce da se otkace i naprave havariju pa je zato preporucljivo da se one uklone.Inace je taj auto moja davna zelja,ali nikako da ga kupim,sve mi se pojavi nesto prece.
 
Imam problem na pasatu b6 2005 god 2.0 tdi. Ponekad hoce duze da vergla kada ga palim. Ranije cim pipnem kljuc palio je, sad je vec potrebno malo vise vremena. Sta bi mogao da bude razlog tome?
 
Kod mene su bili isti simptomi, malo sporije je okretao i trebalo mu je jedno tri puta da okrene da bi upalio, na kraju se ispostavilo da je bio slabiji akumulator. Kad je promenjen nov sad opet pali na dodir. Probaj mu prikopcati punjac jedno 15minuta i ako posle opet bude teze palio onda nije do akumulatora, moras dalje traziti problem.
 
Malo sredio terenca... Od prasine se nije video... Bice malo i on cist.. :osmeh:

091814180939.jpg


091814180949.jpg
 
Nazad
Vrh