Kada niste u traktoru, vozite

Лаже оглашивач да је цена фиксна Проверено знам да је спуштају, не пуно али спуштају.

послато са iq1019n уз помоћ плуга
 
Sve je zacudjujuce dobro na papiru, cena je stvarno neverovatna za nov auto. Ali motor euro 6 kako su krenuli ovi u Eu za par godina neces smeti izaci iz Srbije sa njim.

Послато са SM-A310F уз помоћ Тапатока
 
царинске олакшице две братске земље....или боље рећи сестринске.....у вези цене аута

Послато са IQ1019N уз помоћ плуга
 
Јадна Лада....шта од ње направише

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Da li može nekako da se prepozna da je stvarno plivajući zamajac zamenjen za fiksni?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
To 'izbacivanje' plivajuceg zamajca je 'budzevina' koju svakako treba izbeci.
Ako je to neko stvarno uradio bezi od toga obavezno. Ono sto je fabrika napravila ima debelog razloga zasto je tako.
Nasi majstori-inzenjeri su vrlo opasni..
 
Kod nas često i u ovlaštenom servisu preporučuju da se ubaci set sa jednomasenim zamajcem za vozila koja nose broj jači motor. Recimo za peugeot 307, 2.0 hdi od 79 kW stavljaju set od modela 66 kW. Većini radi posao bez problema na tim slabijim motorima i vlasnici kažu da ne primjete razliku, ali već na onom od 100 kW budževina ne prolazi.
 
To za peugeot sam i ja čuo, a i pročitao još negde na netu.
Taman nađem Boru kakav nam u potpunosti odgovara i ide sasvim lepo za neke male pare, kad na samom kraju nam vlasnik reče da je menjan zamajac i stavljen fiksni. Znači da tražimo dalje.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Ne skodi sigurno
al poenta je da je fabricki golf 3 sa tdi motorom bez plivajuceg a golf 4 sa istim motorom ima, e sad ako je 3 isla bez problema sto ne bi isla i 4ka
mada ja bi licno i na TDI komotno ugradio fiksni
 
Na 96kw i na 6 brzina lično nebi preporučio na svim slabijim može i teško je prepoznati razliku. Drugo , ta primjedba da je sve što je fabrički stavljeno u prvu ugradnju je najbolje , ne stoji često .
 
Momo, kod mk5 1.9 tdi, jel' plivajuci isti kod svakog mjenjaca, ili ima razlike izmedju 5 i 6-sto brzinskog?
 
Nazad
Vrh