Kada niste u traktoru, vozite

Lepa mazda dragane. Merkao sam je ali nikad nisam zagrizao dalje od pasata,kad je polovnjak u pitanju. Verujem da grize a mozda je bio u audiju 2.0 dizel.
Hvala, stanje i oprema me je i privolela njoj, inace nisam ni sanjao da cu uzeti mazdu. Da, i audiju i u njoj su 2.0 d motori, s tim sto audi ima 170 ks, sto je gotovo 30 ks vise od mazde, pa sam ocekivao da su mu daleko bolje performanse, ali je osecaj u voznji audiju bolji od osecaja u mazdi.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока
 
Morao sam danas da uslikam u obilasku kukuruza :

20180824_093253_zpsvroq5apc.jpg
 
I mene pogodile ove nove mjere tehnickog pregleda, tako da 190D vise nije mogao da prodje pa sam uzeo multiplu 2005g. 1,9 jtd.Zgodna mi za posao posto sam izbacio zadnja sedista pa imam sad kedija.
 
Poslednja izmena:
Kiš ja sam u novembru 2017 prodao mog pasata za 2800 evra. 2004 godište, noviji model sa migavcima u retrovizoru, 130 ks, 6 brzina itd.
Mislim da je ovom 2500 sa tablama prava cena, ni dinar vise. Evo zašto. Motor ko motor, dobar je I ovaj tu dileme nema, ali se vise ceni 130 ks. Medjutim nema naslon za ruku, nema elektropodizače pozadi, sedišta su onako, ima I mnogo boljih stanja auta. E sad, na tebi je odluka.
Videh sad post smiljana pa ponovo pogledah oglas.Kilometraža je famoznih ispod 200 000 km. To je nestvarno malo za ovo godište. Pogledajte mobile de, pasati 5-7 godina imaju 200 000 km. Kada sam prošle godine tražio auto, ne stariji od 2011. godišta,malo ih je bilo sa ispod 150 000 km, a tada su imali 6 godina. Tako da je u Srbiji laž kilometraža za auto starija od 10 I vise godina, cast izuzecima koji nisu jeftini, a teško da su I na placevima, sem da su prethodno bili prilično havarisani.
 
Ja bih smeo potpisti da je 500 000+ naj manje

Mogle bi agencije za registraciju globalno u celom svetu da drze podatke o kolima transparentno, lupam ukcvas br sasije i da ti izbaci sve tehnicke preglede na kojima bi naravno video i kilometrazu realnu ( videlo bi se i kad su smanjili)
Nesto mi se puno oglodala rucka mjenjaca za tu kilometrazu

Sent from my Redmi Note 4 using Tapadjoka :)
 
2500 max, ali mislim da ovo ima dobro veliku kilometrazu.

- - - - - - - - - -

Mada i to ne mora biti znacajno, moze mozda sluziti pouzdanije nego neki sa upola manjom.
 
Nazad
Vrh