Kada niste u traktoru, vozite

Na ovom forumu svasta ima u poslednje vreme. Da je taj u oglasu napisao da je od zlata verovatno bi mu i to poverovao. Sve i da je 32000 registracija za njega, a nije, ipak nije ni 26000 kako se u pocetku pisalo. Polako se povecava pa mozda i dodjemo do prave cene.
 
Ja trenutno imam 190d i e 220cdi. Za jednog placam 17000 za drugog 56000. Imao sam i w124. Nema šanse da je visa od 35000... a ko je zainteresovan da kupi,lepo pozove agenciju i tehnicki pa ce lepo saznati kolika je cena registracije. Cim je auto stariji od 20 godina, dosta je umanjena registracija.
 
Једно сте заборавили, можда је човек инвалид па тражи још 100-тку за регистрацију. Власници возила који су инвалиди у општем телесном смислу 80%+ или у доњим екстремитетима 60%+ су ослобођени даџбина ка држави у виду пореза приликом регистрације возила или пореза при увозу.
Неће нико да назове, а?

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Tako ja kad sam zvao jednog za auto i nesto mi se ne uklapa i kazem mu da mi slika saobracajnu i posalje sliku. Posle nekoliko dana konacno posalje sliku saobracajne i ima sta da vidim. Motor 1.6 55 kw u saobracajnu, a ovamo 2.0 85 kw. Cak i karoserija druga, nista se ne slaze. Precukao covek brojeve i vozi.
 
Ma zakon nam je naopak... da imaju malo u glavi dozvolili bi da se spuste cene registracija tih jačih kubikaža, ljudi bi uzimali jače motore, i samim ti trošili više goriva, drzavi vise u dzepu... ionako im je malo pa dižu cenu goriva svakodnevno.
 
Postavio sam taj tekst baš da vidim jel neko deli moje mišljenje,a ono otišlo na drugu stranu...nema ni veze...
Registracija je tolika kolika je,što u opšte nije ni bitno
 
Imate sajt registracija vozila. Ukucate snagu, godiste, zapreminu i kaze vam koliko kosta. Ne moze prostije biti.
 
Kakva su vam iskustva sa VW Borom 1.9 tdi? Šta gledati, koju snagu motora, šta izbegavati?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
PD motori su sa 101 i 116ks? Koja je glavna prednost u odnosu na Bos pumpu?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Simke,moj Audi a4 ce vrv na prodaju.
PD 116ks.Motorom prezadovoljan.Em je zivlji od bos pumpe.Pali bukvalno na zub.Ako budes kupovao iskljucivo PD sistem.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Kakve su na trapu? Funkcionalnost velikog bunkera, negde sam pročitao da su problem mala gepek vrata. Koje su realne priče o turbini i zamajcu, na koliko se menjaju? Zanima me isključivo limuzina. Ocu je potreban auto prvenstveno za vožnju do sela, tu do lokalnih mesta, ponekad 100-200km od kuće. Nešto novije što će zameniti jettu 2.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
PD motori su sa 101 i 116ks? Koja je glavna prednost u odnosu na Bos pumpu?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
Mnogo zajebaniji obrtni moment, koji prosto explodira krivulja mu ide k'o uz merdevine.Taj motor je startniji i od CR bas zbog tog OM, ali u visokim obrtajima i visokom stepenu prenosa gubi trku sa CR. Mana mu je bucnost u odnosu na CR, ali mu je opet odrzavanje jevtinije. Ako volis da ostrije vozis, sa naglim ubrzavanjima, onda je to pravi motor za tebe.
 
Pa za ovo za šta mislimo da služi i ne trebaju toliko visoki obrtaji i visok stepen prenosa. A što se tiče buke sigurno je tiši od dosadašnje jette 2 koja radi kao mali ferguson.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Kupi stari dobri 1.9 TDI 90 KS i uzivaj u voznji po selu. Ne treba tu ni brzina ni neki obrtni moment vec stedljivost i izdrzljivost.
Jos da dodam za vrata prtljaznika da je to kod svih limuzina problem. Jednostavno ne moze da se ubaci nesto glomazno iako u prtljaznik moze da stane.
 
Nazad
Vrh