Kada niste u traktoru, vozite

Koliko ja znam, nije nikad ni moglo, redovnim putem, bar u vw u mojoj okolini, nego ako znas nekoga ko zna nekoga.
 
Ili neke hemije koju možda koriste. Kaže mi majstor da je najveći broj truleksa koji mu dolaze u servis, poreklom iz Austrije. Čak i u Nemačkoj ima jedan deo iz kojeg dolaze rđava kola, reče mi koji je grad u pitanju, ali sam zaboravio. Od gore deluju besprekorno, a kad ga digneš na dizalicu - groblje. I to obavezno proveriti na dizalici ili kanalu, jer ima prodavaca koji zafarbaju što se vidi okom kad se sagneš, pa kad digneš kola na dizalicu, iznenadiš se.
 
Sva tri auta koja sam do sada vozio su iz bila Svajcarske i sva tri su imala problema sa korozijom. Prosto ne vredi, njihove zime u kombinaciji sa soli. Ali ta vozila mehanicki ne mogu da se porede npr. sa vozilima iz Italije, tako da manje vise to dodje na isto. Nama je najveci problem standard, sto mi imamo para za nekog groba do 5000e sa 10+ godina i minimum 300000 km, koji je davno otpisan i pocinje da umire deo po deo. Nema dobrog auta za male pare. Kad sam kupovao bmw-a, gledao sam da uvezem iz Nemacke, sve sto je bilo do 250000 km je bilo skuplje tamo nego nasi primerci ovde registrovani, a gde je carina, porez i ostalo, pa razmilite kakvi su to grobovi u najavi.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока
 
Danas sam imao čast da se vozim u Passat B5.5 sa 2.0 TDI motorom kraj 2004 godine sa originalnih 215.000 km na satu.Kao u sobi da sediš.
 
Meni bas skoro pricaju neki malo upuceniji da su najgrdja vozila iz Norveske, sto se tice limarije. Sad citam i za Austriju, pa jos i Svajcarska. Ispade da su svi kriticni samo kod nas limarija ne mari.
Inace, imao sam astru iz Svajcarske. Jednom recju kao koska, sem zadnjeg levog ruba.
 
Sva tri auta koja sam do sada vozio su iz bila Svajcarske i sva tri su imala problema sa korozijom. Prosto ne vredi, njihove zime u kombinaciji sa soli. Ali ta vozila mehanicki ne mogu da se porede npr. sa vozilima iz Italije, tako da manje vise to dodje na isto. Nama je najveci problem standard, sto mi imamo para za nekog groba do 5000e sa 10+ godina i minimum 300000 km, koji je davno otpisan i pocinje da umire deo po deo. Nema dobrog auta za male pare. Kad sam kupovao bmw-a, gledao sam da uvezem iz Nemacke, sve sto je bilo do 250000 km je bilo skuplje tamo nego nasi primerci ovde registrovani, a gde je carina, porez i ostalo, pa razmilite kakvi su to grobovi u najavi.

Послато са HTC Desire 630 dual sim уз помоћ Тапатока

Profo problem je u izboru automobila... Biras pogresne marke :) Moj Fiat Scudo je uvezen iz Svajcarske(2010) i sada sa 14 godina nema nigde korozije. Mazda je uvezena iz Austrije(2013) i da nije radjena limarija sad bi bila trula kao bas .
 
Lep je...ja lično bi promenio felne i to je to...super...

- - - - - - - - - -

Danas sam imao čast da se vozim u Passat B5.5 sa 2.0 TDI motorom kraj 2004 godine sa originalnih 215.000 km na satu.Kao u sobi da sediš.

Želiš li da se provozaš u b5.5 sa 100ak hiljada na satu?...meni lično jedan od boljih vagena ikad...
 
To je kupljeno davno kada je taj auto bio pojam a ne sada kada je skoro punoletan.Odeš u Autokomerc,poneseš dosta keša i biraš šta ti odgovara.To je sva mudrost.
 
Nazad
Vrh