Kada niste u traktoru, vozite

Delove za e46 nisu uopšte skuplji od npr. pasata b5.5. Malo ti 1.8 benzini umeju da srknu ulja i kad su novi, a kad su stariji umeju fino da troškare. Po mom mišljenju mnogo bolji za te pare od pasata b5.5 to godište. 2.0d 150 ks u dobrom stanju pun pogodak.

Poslato sa JSN-L21 uz pomoć Tapatoka

Pa nisu baš za porediti...u passatu 5 odraslih komotno se voze,u E46 jedva se ja namestim,mada mislim i da nisu ista klasa..
Tako i galicije,mislim da ima e klasu,to je ogromsn auto.. krstarica...i to nije za porediti...
A da je loš bmw,nije u opšte...čak šta više odličan...
 
Pa nisu baš za porediti...u passatu 5 odraslih komotno se voze,u E46 jedva se ja namestim,mada mislim i da nisu ista klasa..
Tako i galicije,mislim da ima e klasu,to je ogromsn auto.. krstarica...i to nije za porediti...
A da je loš bmw,nije u opšte...čak šta više odličan...
Isti su segment, i to D, BMW 3, audi A4, vw pasat... Al se slažem da od njih najmanje ima mesta bmw 3, ali sve ostalo je na njegovoj strani, bar po onome što sam ja video probajući audija i pasata, a e46 sam vozio 4 godine.

Poslato sa JSN-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Taj BMW se moze porediti sa borom, audi a4 i tako ta klasa, pasat je mnogo konforniji od pomenutog e46.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Komforniji je samo zbog konstrukcije. Bmw e46 ima zadnju vuču ali 51% težine pozadi, što je postignuto pomeranjem motora nazad samim tim kabina je platila. Plus kardan koji na zadnjoj klupi pravi uzvišenje, koje smeta srednjem putniku za noge. Inače ostalim stvarima pričati u zemlji gde je vw simbol dobrog auta i san najvećeg dela ne vredi polemisati. I sam sam bio deo te priče i hteo uzeti b 5.5, al sva sreća nisam, jer bih propustio mnogo da nisam vozio e46. Inače po dimenzijama i svemu je isti kao i automobili D segmenta. Bora je golf sa gepekom, znači C segment, kao i oktavija, što je porediti sa D segmentom kao Bog i šeširdžija.

Poslato sa JSN-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Све друго је мало и неудобно...е класе, што би швабензији рекли...
2cpt8h0.jpg
 
Hvala...jest otprilike što meni treba. Al u dogledno vreme...prvo krov,i zamena prozora na kući..

- - - - - - - - - -

Mada si ti jedared nešto pisao i o benzincu,tako da bi i to dolazilo u obzir....
 
Za neverovati kia se ekstra ponaša po lošem terenu ... u vodi, blatu čak je i u oranje vlažno terana i jesenas tovario u nju po 600-700kg džakova veštaka i semena žita i tako vozio do njiva samo mi je žao više i svaki čas pranje i nakupi blata mnogo u točkove pa je stigao istočni komšija sad za vikend da je zameni :ppozdrav:, a najviše meni za lov :osmeh:
 
Ja vozim Sorenta iz 2004. Odusevio me je taj Korejanac. Kad se preklope sedista pozadi to je prosor ogroman. Jest da je paradni auto, al kad ima nesto kabasto tovari se u njega. Svidja mi se sto ima odvojenu sasiju od karoserije i spore brzine u kojima ima i blokadu sad da li zadnjeg li centralnog dferencijala nisam siguran. Cak ova kod mene ima i neki jaci paket opreme, no fali mozda ESP i 6. brzina zbog rasterecenja. Jedino sto su gume i registracija skupe, a servis motora sa svim filterima izadje oko 10.000din sa sve 9L ulja.
 
Imamo u porodici jednog,2012.godiste,2.0 dizel,4x4,automatik.Ide to jako lepo.Reno motor,japanski menjač.
 
Nazad
Vrh