Slave ili Manifestacije u vasem mestu,kada i gde...

peto1 je napisao(la):
@ Farmer II

Kad ce grozdenbal u Vrscu.
Grozdjenbal bude otprilike u trećoj nedelji septembra...
Post je spojen: [time]1282504782[/time]
_________________________________________________
KishRobert je napisao(la):
Farmer II je napisao(la):
Hm, najinteresantniji su mi dani piva u Zr :ppozdrav:
e do qrca...il zbog blizine ili neobavestenosti....
uglavnom velikogospojina tuce sve sem exita po posecenosti! ::namigivanje::
ma zbog blizine :ppozdrav:
 
Spajki je napisao(la):
Dobro ljudi sto svi cutite? Hocete sami da slavite i da pijete?? :ppozdrav:
Dani piva u Zrenjaninu...........
Velikogospojinski dani u Novom Beceju...............
Pozvan sam i sutra na svadbarski paprikas za 2000 ljudi u Backoj Palanci.........
Juce slava u Backom Gradistu.........
Zasto niko od domacina ovih mesta ne obavestava raju o desavanjima? :sta:
Pa,komsija,ja sam to upravo danas popodne ucinio.Pozvao clanove foruma a program znam da ste vec videli na netu,tako daaaa........izvolite!!!! :cao: :cao: :cao: :cao:
 
Петровдан. Није лоше. Прошетам породично..попијем по коју :)
 
Prve dve godine je bilo ogranizovano na lovackom domu i je bilo super, vreme je bilo odlicno i bilo je jako puno ljudi bukvalno nisi imao gde da parkiras. Treci put je bilo kise pa je bilo manje ljudi ali opet je bilo dobro. Prosle godine je bilo organizovano na nekoj livadi bilo je malo ljudi jer je vreme bilo jako lose... Glavni problem desavanja je sto u popodnevnim casovima alkohol uradi svoje i onda se neko potuce... :D
 
Letnja sveta Petka 7 i 8 avgust. 7-og uvece vasar u dvoristu manastira fenek a 8-og u centru sela satori luna park i ostale zezalice, nakrca se toliko naroda mora da se parkira kilometar dalje pa nastavis pesice. Vozacima gradskog prevoza nije dobro tih par dana prelaze kroz guzvu 100m za 10 minuta
 
Da li je bio neko juce na kobasicijadu u Turiji?? Hteli danas malo da odemo, ali najavljuju kisu ceo dan.
 
Bili, videli, dobro pokisli i malo degustirali. Ukusa svakojakih, ima dobrih, a bome ima losih. Od loseg masa pa do loseg dimljenja.
 
Uf kolega kasno videh poruku, ja bio na štandu Agropanonke, bili mi traktori izloženi, kako se nisi juče javio da se vidimo.
 
Nazad
Vrh