Prerada 141- 142 u samohodni berac!

STRALE

Član
Učlanjen(a)
5 Jul 2010
Poruka
52
zeleo bi sledece godine da napravim berac od 142 pa me interesuje kako to izgleda, kako se pokazao berac i koliko bi me to kostalo!!! poz
 
Odg: prerada 141- 142 u samohodni berac!

Strale provozaj se po macvi ima toga dosta!U M.Pricinovicu Milan Djuric napravio 2 komada.
Ima ih u M.Metkovicu,Dublju... :D
 
Odg: prerada 141- 142 u samohodni berac!

moram videti da dodjem malo to da pogledam!
 
Odg: prerada 141- 142 u samohodni berac!

Za te pare možeš kupiti i fabričkog Burgonija.
 
Odg: prerada 141- 142 u samohodni berac!

Moze to da se pravi i od z-161.Ja imam to u planu.Ima jedan u Pivnicama ali nisam jos bio da vidim.Samo da imam barem neku sliku iz unutrasnjosti.
 
Odg: prerada 141- 142 u samohodni berac!

ima u subotici jedan od 161 prepravljen a ima i od univerzala mada je po mom misljenju prvi bolji :cao:
 
Odg: prerada 141- 142 u samohodni berac!

Po meni je najpametnije kupiti gotov fabrički proizvod.
 
Odg: prerada 141- 142 u samohodni berac!

Matić je napisao(la):
Po meni je najpametnije kupiti gotov fabrički proizvod.
::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
Koliko kosta kombajn + prepravka i jos moras gledati u pasulj dal je majstor dobar ili bas budzi,ne znas gde potraziti originalne delove,ma muka.
Najbolje Bourgoin i miran :cool:
 
Odg: prerada 141- 142 u samohodni berac!

Baća po nekoj logici tako je najisplativije,kupiš gotov kombajn i gotovo.Ja sam takođe mozgao i konstruisao da takođe sami napravimo samohodni pa kada smo sve stavili na papir ohoho otišli i kupili Bourgoina.A ti si Živice baš pravi biser.Mislim da znaš ili si možda i čuo da je Zmaj nekada proizvodio samohodne kosačice Zmaj-Heston,potraži negde jer ih ima za bagatelu po licitacijama.
 
Odg: prerada 141- 142 u samohodni berac!

Ima jedan u oglasima.Ne znam koja mu je cena jer me ne interesuje pa ne pitam.Izguglaj ga mislim da piše Samohodna kosačica Heston ili tako nešto
 
Odg: prerada 141- 142 u samohodni berac!

North ARMY je napisao(la):
Matić je napisao(la):
Po meni je najpametnije kupiti gotov fabrički proizvod.
::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
Koliko kosta kombajn + prepravka i jos moras gledati u pasulj dal je majstor dobar ili bas budzi,ne znas gde potraziti originalne delove,ma muka.
Najbolje Bourgoin i miran :cool:



Za majstora nema potrebe tu je cale, a ja sam segrt. izgleda da su problem samo delovi!
 
Odg: prerada 141- 142 u samohodni berac!

U Dublju je covek preradio 141 ubacivao je u njega sve duplo od 222 bunker mu je bio velicine dubravine prikolice. Mane koje su mu bile nije imao vetar tako da i ako je ljustio ekstra mnogo je krsa ubacivao sa kukuruzom i tarup je namestio ispred zadnjih tockova i bio mu je fiksiran pa nije mogao da tarupira nisko. Sto se tice cene zaboravio sam posto je to bilo pre 4-5god. ali cini mi se da je prodao 577 i 223 i da je ulozio u njega.
 
Odg: prerada 141- 142 u samohodni berac!

Koga interesuje prepravka kombajna u samohodni berac evo nekoliko slika, a za ostalo pogledajte ovde http://www.mojauto.rs/polovni-auto/569440

2hdy2yc.jpg


2cfbp8x.jpg
 
Nazad
Vrh