Prerada 141- 142 u samohodni berac!

Dajte ljudi Neke predloge i slike jos nekih od "Zglavno" naprvljenih .... i gde se moze otici da se vide ti komabaji .... :cao:
 
Pozz vidim da se mucite oko tih skalamerija koliko sam upoznat svi ponesto doradjuju svake godine
i nikad kraja u uzvecu čovek uradio inace masinski inzinjer od 141 i radi kao sat ali ga kostao 12000e
mnogo brate ima jedan promasen sad se prodaje bez adaptera 3000e 3 godine se mucio i odustao
 
ne mislim na njega vec u Uzvecu napravljen ekstra Dule Majstorovic profesor u tehnickoj
skoli ali kosta bas mnogo u Uzvecu ima 3 komada pravljena velika muka kod masina se
svake godine kvari dolazio kod mene da vidi trap na djuri njegov slomio na uvratinama :nono:
ima i u Gluscima samohodni dao bi ga covek za dvoredni pravljen od 125 a placen 7000 plus 222
 
Ako mali Zmaj može da vrši kukuruz sa motorom od 60-70ks, onda bi trebalo da može i da ga bere u klipu sa istom tom snagom, branje je ipak lakše.
 
zorancile je napisao(la):
Ako mali Zmaj može da vrši kukuruz sa motorom od 60-70ks, onda bi trebalo da može i da ga bere u klipu sa istom tom snagom, branje je ipak lakše.
Mislis da je branje lakse od krunjenja?Kod mene je 132-ka prepravljena da bere u klipu,motor je originalan od 132-ke a to je mislim 77ks
 
ljudi ja imam zmaj 240 fabricki. to je berac a ove prepravke su jako skupe. a pojedu zivaca i zivaca
 
Nazad
Vrh