LJubitelji tomosa , apn i drugi modeli

ja sam ga nasledio imam resenje od suda al ise vodi na dedu nisam ga preneo jer ne mogu da uradim tehnicki
 
Kad smo krecili izgubili smo sobracajnu od apenca (pretpostavljam da je tada izgubljena). Sad ne mogu da ga vozim jer kad bih menjaotablice trebao bih da dobijem one zute a za njih treba A kategorija a ja to nemam. Za sada apenac stoji, ne vozi se.
 
Na mom APN4 iz 1976. su još uvek one stare bele tablice, nisam išao da ih menjam. Motor se vodi na moje ime, a nemam A kategoriju, samo B (i one koje se sa njom dobijaju pri zameni stare vozačke za novu) . Policija me nije zaustavila - ne pamtim, ali ako bi me zaustavila šta mogu da očekujem, problem (kaznu) zbog dozvole, tablice ili sve zajedno?
 
Pre par godina se ta dozvola zvala "potvrda" a sada je AM, i moze apenac sa njom da se vozi i sa zutim tablicama jer je 49c.
 
Na mom APN4 iz 1976. su još uvek one stare bele tablice, nisam išao da ih menjam. Motor se vodi na moje ime, a nemam A kategoriju, samo B (i one koje se sa njom dobijaju pri zameni stare vozačke za novu) . Policija me nije zaustavila - ne pamtim, ali ako bi me zaustavila šta mogu da očekujem, problem (kaznu) zbog dozvole, tablice ili sve zajedno?
Zasad jos nista slobodno vozi tako na stare tablice,nisu jos uskladili zakon,pa zasad je tako,kod nas u zadnje vreme dolaze saobracajci iz Novog Sada,i neprave probleme oko tog nikakve,uglavnom zbog kacige pisu,posto po novom mora biti prava,a ne ona radnicka sto je kod nas vecina stavljala.
 
@frenky: Da li AM spada pod B? Ja imam samo B. I u kojem slucaju se dobijaju bele tablice a kad zute? Ovaj nas apn ima bele i vodi se na dedu ali nemamo saobracajnu.
 
Ne spada, AM je dozvola za mali motor. i u vozackoj vam je obelezeno ako je imate. Sada kad bi ga registovali dobili bi nove zute tablice.
 
Drugar je kupio prosle godine APN 6, prosli vlasnik ga je vozio na stare bele tablice i sa AM dozvolom.. Drugar kad je preveo na sebe je dobio Bele nove tablice one velike, i ide na 50cc tj na A1. I dosta APN-a vidjam sa velikim belim tablicama.
 
Pre par godina se ta dozvola zvala "potvrda" a sada je AM, i moze apenac sa njom da se vozi i sa zutim tablicama jer je 49c.
Nece dobiti zute tablice vec bele za apn 4,a vise nevazi kubikaza vec potvrda od fabrike da motor ne prelazi 45 km/s,a da bi dobijo zute tablice koje se voze na takozvanu potvrdu ili sad AM moras im doneti tu potvrdu od fabrike,posto na apn 4 pise 47 km/s.neces dobiti zute,tako da je moj neki savet nista ne menjati dok se sve to ne iskristalizuje, i ja sam isto izgubio saobracajnu,a motor mi se vodi na pokojnog druga,ostavinska rasprava prosla a ja zaboravio da mu kazem zeni da ga prebaci na nju,al vozim ga tako.
 
Kako bise vodio i na kakve table mogao registrovati moj automatik , u saobraćajnoj se vodi kao bicikli sa pomoćnim motorom tip a3ms 1,472 kw , 49 cm3 sedište 1 ?
 
Moj APN-ac za obilazak atara. Komplet prepakovan i spreman za registraciju.

35lyd7b.jpg
 
I meni treba jedan za obilazak atara. Da li ima neko da proda neki motor naravno u voznom stanju ? Okolina Zrenjanina ...
Moze i menjanje za automatik...
 
Kad smo krecili izgubili smo sobracajnu od apenca (pretpostavljam da je tada izgubljena). Sad ne mogu da ga vozim jer kad bih menjaotablice trebao bih da dobijem one zute a za njih treba A kategorija a ja to nemam. Za sada apenac stoji, ne vozi se.
Kod nas to niko ne registruje,nije to skuter pa da moraš putem voziti, kada vidiš policiju skreni i kroz njivu:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh