LJubitelji tomosa , apn i drugi modeli

Evo kako se ja igram sa APN-om :haha: :haha: :haha:


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=v7hREhPl9SE[/youtube]
 
@zorancile

Nemam ni jedan cilindar 'viska' zato sto imam svojih 5-6 masina koje nisu na prodaju pa ne bih da rasparujem.
Ako te interesuje, kod mene u okolini jedna masinska radionica radi veoma povoljno i kvalitetno hilznovanje pomenutih cilindara. Ako zelis vise informacija, javi mi se na pp... :D
 
Posedujem jednog automatika kome se pokvarilo nesto i sad je u garazi vec 3 dana je u rinfuzu ne mogu da stignem da ga popravim ::lose:: :nono:

Drug ima Tomos - Colibri3 49 koji se od pre nalazi u oglasima, a ince je generalno sredjen i ofarban i ide ko zmaj! :ppozdrav:
2m4bwd2.jpg
 
B_A_T_A,sto si stavijao prednji livenjak i disk kada ta vila nemoze da podrzi kociona klesta to je od 6-ice tebi treba od BT-a i uzgred tocak ti kontra stoji disk je uvek sa desne strane :ppozdrav:,Ewo ga moj Tomos :cool:
Fotografija0175.jpg
 
MILOŠ D.T je napisao(la):
Rakin od čega je karburator?
to je Bing 18 SLH,inace to je od freze 506,ali je komplet od BT-a 50 glavna dizna ,klizac igle, siber i ler dizna.inace glavna dizna je 83 mm,sa air boxom od Bt-a trazi manju jedino sa KN moze da istera 83 vec sa 90 diznom se gusi na visokim obrtajima,inace masina je od T15SL(kosi usis) max rpm 13.500(u mestu)pod opterecenjem 11,000 obrtaja u petom stepenu prenosa,a u cetvrtom stepenu prenosa 14,000 obrtaja,maksimalna brzina sa vetrom u ledja i polegnutom polozaju 96 KM/h po njegovom satu,po satu
skutera(nismo uspeli da izmerimo ::namigivanje:spavam: prenos 14-32, gume zadnja 3,00 prednja 2,50.

Ako vas nesto interesuje javijajte,oko Tomosa znam sve.Licno moje delo :ppozdrav:
 
@zokidrum hvala :ppozdrav:
Rakin je napisao(la):
B_A_T_A,sto si stavijao prednji livenjak i disk kada ta vila nemoze da podrzi kociona klesta to je od 6-ice tebi treba od BT-a i uzgred tocak ti kontra stoji disk je uvek sa desne strane :ppozdrav:,Ewo ga moj Tomos :cool:
Znam da je naopako,ali na te vile grugacije ne moze da se montira.Meni ne smeta.Ako plavcima bude smetalo onda cu uzeti vile od BT-a i bice reseno. :ppozdrav:
 
postoji i snimak :D,Napomena to sto neki put izbaci to je zbog toga sto menjam brzine bez kvacila,zato sto drzim telefon :haha:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ogE-wE96DoE[/youtube]
 
Ja imam apn, ram od 6ice a motor od 4rke... odlicno ide i koristi, a ima 28 godina verovali ili ne... i stavio sam mu karburator delorte mala potrosnja + rezona, sve u svemu zadovoljan sam :osmeh:

ako zelite slike moze nije problem hehe
 
Nazad
Vrh