LJubitelji tomosa , apn i drugi modeli

I opet nećemo moći registrovati apnca, jer po našem zakonu svaka prepravka mora imati uverenje fabrike da je originalna prepravka, kao i jos sto čuda od AMSS i jos nekiloliko agencija. Što će preći cenu samog motora.
Dolazi nam zlatno doba kad ćemo i bicikle i sanke za sneg morati registrovati....


Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Evo i moje masinee
29f0079ca796e036e2c17c41cb63db7e.jpg
bbd55cf9cfbd0b8ddb37db03b2eda5e4.jpg


Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Star 10 godina i u originalu je bio do 25km/h.Sad je bez blokada i zamjenjen je klip,auspuh,glava,koljeno sa fergazerom,lančanik manji i za 1/4 cole šira zadnja guma.Sad je takav kakav mora bit,ima sasvim dobru brzinu i dobro vuče u brdo.




 
Da li je neko u skorije vreme kupovao gume za APN? Ja hocu da kupim za mog, ali nisam siguran koje. Do sad su mu bile trajalke, ali su stare i ispucale su. Sad ne znam ove nove trajalke koliko su dobre? Ili mozda za slicne pare ima nesto bolje? Dimenzije 2.75-17.
 
Pozdrav,zanima me da li ima negde na netu da se skine knjiga u PDF formatu,o Tomosu A3(delovi,rasklapanje,sklapanje itd)

Послато са Redmi 6 помоћу Тапатока
 
Ja razmišljam moj da prodam ali danas čujem da ne traže više potvrdu nego da mere brzinu tako da ako može na žute ne bih ga prodao.
 
Ovdje, takodje EU za 50 kubika(do 50km) samo na automatskim mjenjacima mjere brzinu na valjcima na tehnickom , na manuelnim mjenjacima 50 kubika ne mjere na valjcima ali ako policija snimi na radaru da ide vise , salju na tehnicki i ide na valjke i onda je n......
 
Ja sam u Martu radio teh pregled za 50cm manuelac, merili su brzinu, imao sam kombinaciju da srede i ako ide preko 50km/h...
Javio se drugi problem, dosta je ubrzan na prenosu i u sestoj brzini na malim obrtajima da ne bi presao 50km/h se gasio na valjcima, nekoliko dana bio motor kod njih, pokusavali i ne vredi. Dok nisam kupio i namestio druge lancanike i lanac, i tad je mogao preci 50 ali su ga provukli bez problema.
Potvrdu sam imao ali im nije trebala jer kazu po novom zakonu se meri brzina a potvrda moze da se baci.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Meni je Brkin ubacio 5 brzinu,ide brže od 50.Sad kad idem raspitaću se.Ako ne može definitivno prelazim na električni bicikli.Jurio sam neki dan iza glovo vozača išao je 45 ni makac manje pratio sam ga i merio namerno ceo bulevar u Vršcu je preleto ja sam se oduševio.
 
Nazad
Vrh