Skuteri

Bosonoga je napisao(la):
Ja sam prošle godine kupio novog Tomos APN 6 S ECO, dušo dao za sela s lošim putevima. Izašo me je 800€ registrovan trajno. Skuteri jesu ljepši ali za sela s makadamskim putevima nisu.
Pa gde ga nadje novog za te pare ? Najniza cenu sto sam ja vido je 1000e . _________________________________________________ Otvorio sam novu temu ljubitelji tomos motora pa predji tamo da se dopisujemo . :ppozdrav:
 
Imao sam starog automatika,dao za njega 110e a ulozio 140-160 svaki safaf mu promenio i opet je stari,od kad sam uzeo skuter ne mislim,samo sipam i vozim.

Meni ipak treba vise paradni nego radni motor,mada i ovaj moze da posluzi kao radni,dok apenac ne moze kao paradni.
 
Ooooo jebe* ti sve i prodavnice,nazovem jednu curku da pitam za cene kaiseva za skuter ima raznih...najskuplju 1600 reko salji mi taj,kad je stigao on kosta 2570 ja vratim,nazovem kaze pa to je neki kao vanserijski,reko daj mi neki normalan kais majke ti kaze ima neki za 1900 isto je dobar,reko ok salji taj,sad kad je stigao ono neki 1100 kosta marka Ventigo made in France,**greška li ga mnogo sam besan ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes::
 
ja ima lifana lf q50 2005 god. presao oko 20000 mozda i vise posto ga vozim 2 god. bez kilometar sajle od kvarova sam imao 4 puta mijenjao remen, zadnji varijomat, na karburatoru membranu, imao sam par problema oko reglera i to je to usustini dobar motor moze ici po ravnom do 75 km\h a nizbrdo sam ga vozio oko 100. trosi od 2 do 3 litre. Inace ga vozim po njivama i poselu.
 
Ja sam prošle godine kupio novog Tomos APN 6 S ECO, dušo dao za sela s lošim putevima. Izašo me je 800€ registrovan trajno. Skuteri jesu ljepši ali za sela s makadamskim putevima nisu.
Да не генерализујемо. Има скутера који су лепши од Томоса, али има и скутера који изгледају као бојлери.:osmeh: Скутери си свакако стартнији од Томоса. Што се тиче макадамског пута, и скокнути до њиве, Томос је мајка.
 
Pozdrav ljudi. Na koiko da pumpam gume dimenzija 12 70 10 na skuteru ?

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Ima li neko PEDA ET II skuter?


Послато са SM-J610FN уз помоћ Тапатока
 
Moze li mi neko reći, ako je imao iskustva sa slicnim... Imam Pezo skuter vclic i sinoc je sve ok bilo. Međutim jutros nece da upali za zivu glavu vergla ali nece... Ja da vidim svecicu, nema varnice. Makao svecicu, da vidim ima li stuje na lulu, nema ni tu... znaci nema varnice uopste... Sta može biti problem sem to da je mozda bobina?
 
Trebam kupiti skuter, za klinca ( sad će napuniti 26 g), koji je položio letos za motor...treba mi savet šta i gde kupiti, što se bezbednosti tiče, ako tu ima bezbednosti, polovni ili novi...?
 
Pa i ja sam u sličnim godinama imao klince...No oni će uvek za mene biti "klinci"...
Hvala kolegi Power70@ na savertu....isti takav za kimko sam dobio i kod meme u komšiluku, od kolege...
Bio sam i do jedine radnje u gradu koji prodaju nove motore, sve su kimko, i najjeftiniji je hiljadarku do hiljadu i dvestopedeset, zavisi od nekih sitnica,m naravno 50 kubika...Videćemo, trerba još skupiti novaca...
Posle vidim da u SD i VA imaju radnje sa jeftinijim , ali i drugačijim markama....Videćemo...
 
Za te pare bolje mu kupi neka kola j...s skuter,a ako mora bas skuter onda bolje mu za 800_ 900 evra uzmi neki polovan piadjo nego novog kineza

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
I moj predlog ti je neki Piagio.Ja konkretno već 7g. vozim Piagio Beverly 250 i.e,samo pohvale.I da znaš,bilo koji skuter nikako po atarskim putevima.
 
Totalni sam duduk kad su u pitanju skuteri,pa bih pitao što ne po atatskim putevima?
Pošto ih vidjam po istim...
 
Samo redovno pranje filtera i nema problema. A najbolje je uzeti dotok vazduha iz sedišta, do vazdušnog filtera. I nema da vuče prašinu. Mada po meni je veći problem za atarkse puteve što skuter imaju male točkove pa osete svaku neravninu, kod mene je sediste dosta udobno, ali prednja vila zato non stop se trese.
Inace imam kymco super 9, od 2006. god. Skuter za svaku pohvalu.
 
Nazad
Vrh