Majice i kačketi

poelbuster

Novajlija
Učlanjen(a)
28 Nov 2009
Poruka
3
Uplatio sam 3001 dinar za dva kompleta.
Do dana današnjeg nisam ih dobio iako sam pokušavao da stupim u kontakt sa N.A. odnosno Brankom.
Očigledno nemaju vremena ni volje da mi odgovore.
Ovaj put pitam javno pred drugim članovima zašto nisam dobio majice .
Pozdravljam sve članove !
 
Koja li je zloba naterala tebe da napišeš ovako nešto?
Druže, moram ti se izviniti ::sramota:: Povuklo me ovo novi korisnik i broj poruka, pa sam pomislio da je to opet neki zajebant. Nadam se da prihvataš Brankovo objašnjenje, mada bih i ja verovatno na tvom mestu reagovao. :ppozdrav:
 
Pošto je kritika upućena samo meni, onda ja i odgovaram.
Kompleti su greškom nekima upućeni u pogrešnoj veličini, to je u procesu ispravljanja.
Od člana Poelbuster je traženo da pošalje adresu, što nije učinio odmah.
Kada je poslao adresu pakete su već svi dobili. Čekao sam da se vrate majice koje su greškom poslate u pogrešnim veličinama. Sada su na doštampavanju. Kada se to završi, majice+kačket u dva kompleta biće poslata na adresu koju je Poelbuster naznačio. A i ostalim članovima koji su dobili pogrešne veličine stići će majice u traženoj veličini.
Uglavnom do cele zbrke je došlo usled toga što je štampar koji je štampao majice pogrešno odštampao naziv, pa je to išlo na doradu, pa ponovno pakovanje... I greške su se desile.
 
ko radi taj i gresi...s'obzirom da se prvi put radi nesto ovako,mislim da ljudima iz organizacije nije uzeti za zlo...
 
jos da se i ja umesam ,organizatori za i majice i kackete su radili volonterski :D
 
Branko adresa nije problem posalji meni i ja cu odneti kuci,jako mi je zao i glupo sto je sve ovako ispalo.
Jos jednom se izvinjavam jer smo stvarno radili 1 put i volonterski.
 
Ko radi taj i pogreši, ali moram da pohvalim Branka ovom prilikom.
Kao prvo bio sam zadovoljan sa majicom i kačketom, kada sam dobio drugi komplet iznenadjen, zašto opet šalju, verovatno greška i posle razgovora sa Brankom uvideh grešku prilikom štampanja...
 
kao sto rece kolega BIBLIOTEKAR idemo dalje!!!!!!!!!!!
i za idemo dalje, ja hocu da narucim kacket i majcu, jer nisam bio prisutan kad se odrzavala akcija.
dali moze da se naruci?
i moze li se videti logo?
pozdrav od JA!!!!
 
Trnavac je napisao(la):
kao sto rece kolega BIBLIOTEKAR idemo dalje!!!!!!!!!!!
i za idemo dalje, ja hocu da narucim kacket i majcu, jer nisam bio prisutan kad se odrzavala akcija.
dali moze da se naruci?
i moze li se videti logo?
pozdrav od JA!!!!

Pridružujem se zahtevu. Ukoliko su zalihe presušile a nije u planu nova akcija onda molim za sliku maje pa da mogu da napravim sličnu, ne istu, da ne kršim autorska prava. :cao:
 
Situacija sa majicama se bila iskomplikovala i još nije odrađen završni račun. Što se tiče nekih novih aktivnosti, imamo nekoliko ideja, ali nema smisla da krećemo u nešto a da prethodnu stvar nismo završili.
 
Pa logo je kao ovaj gore na vrhu stranice, verovatno novii moze da ti da logo u nekom formatu pa to samo das stamparu... :cao:
 
Nije problem da odradis za sebe licno ili par komada. za neke veće serije bi e trebali dogovoriti, iz razloga jer moraju da budu ispoštovani neki standadi, da to bude kvalitetno i lepo.
 
Nazad
Vrh