Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359

BANE IVANOV

Član
Učlanjen(a)
9 Mar 2010
Poruka
199
Lokacija
Lacarak
Na danasnjem sastanku ASOCIJACIJE POLJOPRIVREDNIKA SRBIJE sa ministrom poljoprivrede Draginim napravljeni su izvesni pomaci u smislu dobre volje za razmatranjem podnetih zahteva. :zli: Ukoliko pomenuti ne budu ispunjeni u datom roku prinuđeni smo na krajnju meru a to je izlazak traktorima na ulice.Pošto je ova tema od velike važnosti za sve molim iznesite svoja mišljenja.
P.S.UPRAVO JE U TOKU SPROVOĐENJE SAHRANE POLJOPRIVREDNIH PROIZVOĐAČA!!!!! DA LI ĆETE SE TOME SUPROSTAVITI I OBEZBEDITI BOLJE SUTRA ZA SEBE I SVOJU DECU? :sta: :sta: :sta:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Bravo Bane!Ja neznam sta je sa ovim narodom,svo kao da su saglasni da ih ovi j..u kako hoce.Ja to necu i pridruzujem se energicno svim nacinima protesta,pocevsi od protestne voznje pa do svake akcije koju se dogovorimo :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
NARAVNO DA ZELIM BOLJE I SVOJOJ DECI A I SEBI!!!
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

BANE IVANOV je napisao(la):
Na danasnjem sastanku ASOCIJACIJE POLJOPRIVREDNIKA SRBIJE sa ministrom poljoprivrede Draginim napravljeni su izvesni pomaci u smislu dobre volje za razmatranjem podnetih zahteva. :zli: Ukoliko pomenuti ne budu ispunjeni u datom roku prinuđeni smo na krajnju meru a to je izlazak traktorima na ulice.Pošto je ova tema od velike važnosti za sve molim iznesite svoja mišljenja.
P.S.UPRAVO JE U TOKU SPROVOĐENJE SAHRANE POLJOPRIVREDNIH PROIZVOĐAČA!!!!! DA LI ĆETE SE TOME SUPROSTAVITI I OBEZBEDITI BOLJE SUTRA ZA SEBE I SVOJU DECU? :sta: :sta: :sta:

Kakav pomak se spominje to je opet obecanje ludom radovanje.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

NARAVNO a mi od obećanja ne mozemo da živimo i plaćamo poreze.još jedna obmana u nizu,ali mora protokol da se ispoštuje.Da se radi kojim slučajem drugačije našli bi opravdanje da nas uguše :nono:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

ovo treba da bude kao što je nekad bila buna protiv dahija.a to je biti ili nebiti.ako nas sada iz...u treba da nas j..u narednih 100godina i da ćutimo i pokrijemo se ušima.SAD MORAMO BITI SLOŽNI;SAD IL NIKAD :udri: :zli:
Post je spojen: [time]1277328421[/time]
_________________________________________________
seljak je doteran do prosjačkog štapa pogrešnom politikom koju država vodi
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Ja danas samo pratim sta se desava na ovom nasem divnom forumu,nesto nas malo ucestvuje u debatama o toliko vaznim pitanjima za nas.Zar je moguce da je mnogim nasim cenjenim kolegama vaznije naklapanje o mnogo manje vaznim stvarima od ove zivotno vazne teme za nas.Ovo nam je ILI BITI IL NEBITI!
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

u pravu si Miroslave,postoji gomila ljudi koja mi se obraća i spremna je da izađe na ulice iako ,ponavljam IAKO NEMA VEZE SA POLJOPRIVREDOM!!!!a vi poljoprivrednici STA ČEKATE :cool:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

primetio sam da mnogi "veliki" ćute.i ja obrađujem 120kj zemlje,ostao sam na selu iako sam inž.poljoprivrede,pet kuća od mene je potpuno prazno,selo odumire a veliko je bilo,nema skime dete da mi se igra u komšiluku a to je situacija u 90% sela u ovoj našoj banana državi.pa kome više da ćutite-zna se ko kosi-A KO vodu nosi.probudite se,svi smo mi u istom loncu pre ili kasnije :udri: :udri:
Post je spojen: [time]1277329217[/time]
_________________________________________________
i vi "Veliki" ćete samo malo duže možda opstati.to je kao ono kad je direktor krao fabriku,pa posle počeli i svi radnici.eeeeeeee da su malo manje krali-duže bi malo radili,ali samo malo.razvijte sami svoju svest a ne da vam drugi to rade :udri: :zli:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Tako je Jovanovicu,samo su svi slepi kraj ociju,ali to ovako ide od prilike ti koji imas 100-150kj ugusis mene od 10-15kj i malo vece,ok ti si preziveo ides dalje ali tebe gusi neki od 500kj,ti si popusio on opstao i opstajace dok ne dodje do Miskovica,Matijevica,Kostica i slicnih tj jos jedan njihov kolega zaboravio sam mu ime...njih 4 rade preko 100 000 HA pa vi vidite,a ako razjebemo zmiju u glavu nece ni ovima biti lepo,a ovako trziste postoji zbog 5 ljudi u Srbiji,ostalo jad i beda. :udri: :udri:
Post je spojen: [time]1277339013[/time]
_________________________________________________
Evo sad sam brata nabio u rodni kraj...kad sam mu rekao za proteste joj burazeru pun sam posla,a sad me pita sta cemo za vikend de da skitamo :zli: :zli:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Vrlo je jednostavno!
U ovom momentu se ne moze sakupiti kriticna masa ljudi, kao sto je to bilo 90-ih. Nema niko vise veru u bilo sta. Mozemo mi ovde da pricamo kako bi bilo lepo da uradimo ovo, ili ono, ali i "mi", i "oni" su svesni da od toga nema nista....zato toliko i zatezu, jer se ne boje
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

oldtimer je napisao(la):
Vrlo je jednostavno!
U ovom momentu se ne moze sakupiti kriticna masa ljudi, kao sto je to bilo 90-ih. Nema niko vise veru u bilo sta. Mozemo mi ovde da pricamo kako bi bilo lepo da uradimo ovo, ili ono, ali i "mi", i "oni" su svesni da od toga nema nista....zato toliko i zatezu, jer se ne boje
Na žalost tačno tako, ne može se skupiti masa ljudi kao nekada. Što- ne znam. Pogledajte sve ove privatizacije i otpuštanja velikog broja ljudi. Gde su ti ljudi? Izgleda da su zadovoljni, nema drugog odgovora. Na izborima u Boru najveći broj glasova su dobili maskirani eksperti koji nas u crno zaviše ovih 10 godina.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

kao i do sad ja cu dati podrsku koliko je u mojoj moci....ali posto na ovom 4umu ima mnogo "jacih" od mene i 90% 4uma i ti likovi cute kao pizde,ja moja ledja nigde ne stavljam :nono:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Ja cu da izadjem u Pozegi ali bojim se da cu biti sam pa me nece ni primetiti :udri:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

U svakom pogledu poljoprivreda će biti sahranjena, ako se ne izađe neće se znati njen grob, ako izađemo bar će poginuti slavno i imaće obeležje gde je sahranjena, da bi mogla budućnost da se seća pokojne poljoprivrede odajmo joj poslednji počas plotunom od 5litara nafte i skromnom vožnjom traktorima. ::000::
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Kod mene bi bio isti slučaj kao sa Galkijem. Zato sam i napomenuo na "Asocijaciji" da treba da se ide za BGD. Pošto nas je i onako malo sa inicijativom, još i da se raštrkamo po regionima... misliće da smo svratili na pivo pre baliranja. Zato hajdemo koliko nas bude, pa da bar budemo na jednom mestu.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Prosle godine je bila ista situacija, i mi krenemo(paori Juznog Banata) u proteste, toboze mislimo nisu ni ostali mutavi, krenuce i oni, blokirali put Pancevo-Opovo, pa neki drkavi pregovori i nista. Blokirali Pancevo, opet nista, pa put Pancevo-Vrsac, opet nista. Krenuli traktorima za njihov jebeni Beograd, oni poslali zandarmeriju na nas... I svi ostali su tada cutali... Svi smo bili ko popisani tada na tom protestu ispred vlade... Dosla bre sasica ljudi da se tu kao nesto busa, i da nas uzmu za ozbiljno? Jedino da se organizujemo ko ljudi, i krenemo svi u proteste, pa kad im stane cela Srbija onda cemo videti kako ce se ponasati.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Lala iz Banata je napisao(la):
Prosle godine je bila ista situacija, i mi krenemo(paori Juznog Banata) u proteste, toboze mislimo nisu ni ostali mutavi, krenuce i oni, blokirali put Pancevo-Opovo, pa neki drkavi pregovori i nista. Blokirali Pancevo, opet nista, pa put Pancevo-Vrsac, opet nista. Krenuli traktorima za njihov jebeni Beograd, oni poslali zandarmeriju na nas... I svi ostali su tada cutali... Svi smo bili ko popisani tada na tom protestu ispred vlade... Dosla bre sasica ljudi da se tu kao nesto busa, i da nas uzmu za ozbiljno? Jedino da se organizujemo ko ljudi, i krenemo svi u proteste, pa kad im stane cela Srbija onda cemo videti kako ce se ponasati.
Jeste svaki put nas je bilo sve manje a trebalo je obrnuto , i nebi mogli tako da se ponesu..... :udri: :udri: :udri:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Bas tako Lalo ,jedino svi da krenemo.U tom slucaju nam nebi m0ogli ama bas nista :cao:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

IMT-550 je napisao(la):
Lala iz Banata je napisao(la):
Prosle godine je bila ista situacija, i mi krenemo(paori Juznog Banata) u proteste, toboze mislimo nisu ni ostali mutavi, krenuce i oni, blokirali put Pancevo-Opovo, pa neki drkavi pregovori i nista. Blokirali Pancevo, opet nista, pa put Pancevo-Vrsac, opet nista. Krenuli traktorima za njihov jebeni Beograd, oni poslali zandarmeriju na nas... I svi ostali su tada cutali... Svi smo bili ko popisani tada na tom protestu ispred vlade... Dosla bre sasica ljudi da se tu kao nesto busa, i da nas uzmu za ozbiljno? Jedino da se organizujemo ko ljudi, i krenemo svi u proteste, pa kad im stane cela Srbija onda cemo videti kako ce se ponasati.
Jeste svaki put nas je bilo sve manje a trebalo je obrnuto , i nebi mogli tako da se ponesu..... :udri: :udri: :udri:

slazem se sa svime ovim, prosle godine kada su zablokirali novoseljamski put u pancevu bilo je malo frke, i umesto da su tako prvo uradili u svakoj opstini jedno 2,3 dana i ako ne uspeju onda nista da se dogovore, lepo svi zajedno u BG e tad bi bilo nesto, a ovako nikad mi necemo postici nista a kamoli vecu cenu zita, jer nemamo mi muda kao francuzi, hrvati, itd da odemo u glavni grad i zablokiramo sve ::lose::
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

pa kako ljudi na protest da idu kada treba da namirivaju, tesko da moze neko da odvoji jedan dan,mislim ima sigurno ko moze,ali je to mali broj,gologuzija u gradu bi nas pregazila u svakom pogledu izumiremo,tesko da mozemo mi nesto da uradimo......ja bih isao pa neka zapale i mene i traktor..... :sta: :zli:
 
Nazad
Vrh