Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Trebace njima puno vise gaca,seljak je navikao bez njih da ga suta ko stigne :udri: :udri:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Ne znam da li na forumu ima nekoga koji se bavi novinarstvom-mediji su nam u ovom periodu jako potrebni,Bibliotekar bi nam možda bio od velike koristi.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Sviđa mi se! Ovo je već nešto bolja dinamika. Ako je u utorak vožnja po lokalu, da li bi mi bilo dozvoljeno da na lokalnom radiju u ime APS-a objavim poziv na protest?
Možda bih mogao da proguram radio Index i još neki lokalni mediji, treba mi samo odobrenje od asocijacije.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

tesko ce to ici, drze oni medije pod kontrolom, zato i nema nista o protestima u hrvatskoj..
trebalo bi raditi to preko medija na lokalnom nivou, manje radio i tv stanice, ovi veliki su svi u istom kosu
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Ma treba ici i srusiti Beograd,ma..cu im lopovsku....Netreba ni pregovarati,zasluzili su lincovanje a ne pregovore...Vec 8 god napretka a cena zita stagnira i pada a cene nafte i djubreta srljaju u visinu...Ma treba da krenu i seljaci i industrijalci i svi,pa dokle ce i koga vise vuci za usi saka olosa i tajkuna...Ma i seljaci su tupi,navikli na malo i kazu,dobro je ,neko nema ni to!!!ali zar je to uteha?!!!Ubedljivo nam je nagore stanje u poljoprivredi u regionu,ubedljivo,oni uvoze zito i kukuruz i ostalo iz nekih nedodjija,tajkuni prepakuju i preprodaju djubre,tajkuni izvoze zitarice,ko tu koga,to sam bog zna.....
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

mora da se omasovi, mora da ima informacija da ljudi budu upoznati sa stvarima koje se desavaju..
nece nam sigurno drzava dati slobodnog prostora na dnevniku2 u 19:30 da sa njega pozivamo na protest :nono:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

cika_jova je napisao(la):
mora da se omasovi, mora da ima informacija da ljudi budu upoznati sa stvarima koje se desavaju..
nece nam sigurno drzava dati slobodnog prostora na dnevniku2 u 19:30 da sa njega pozivamo na protest :nono:


Tacno,bas to i jeste najveci problem...95% pa i vise seljaka nece ni saznati za ove teme na forumima i uopste,u tome i jeste problem...ali stvar je gotova,to sve puca po savovima e sad da li ce kulminirati sad ili na jesen ili sledece god.,to je pitanje....
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

stvarno, jel neko javio gosn 10% za proteste, da stane na celo kolone :sta:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Bravo Snezo ,o tome sam Ti sinoc pricao,konkretan predlog :D
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

rasa02 je napisao(la):
Bravo Snezo ,o tome sam Ti sinoc pricao,konkretan predlog :D
U slucaju da nemas konkretan predlog onda je bolje cutati. Slazes se samnom?
Post je spojen: [time]1277411782[/time]
_________________________________________________
DJOKAN je napisao(la):
Tacno,bas to i jeste najveci problem...95% pa i vise seljaka nece ni saznati za ove teme na forumima i uopste,u tome i jeste problem...ali stvar je gotova,to sve puca po savovima e sad da li ce kulminirati sad ili na jesen ili sledece god.,to je pitanje....
Mislim da je vreme da situacija kulminira. Cemu jesen ili sledeca godina?
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Dokle cutati,necemo vise da cutimo :ppozdrav: a nesto konkretno ce da se izrodi usput :D
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

dobro bre ljudi ,jel idemo u ponedeljak ili utorak? kod mene u selu je pocelo da se "kuva" a vidim i da ce i da "kipi". dajte sto pre da izadjemo i kazemo sta imamo . :bravo: :bravo: :zli:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

kod nas u macvi niko nista ne saopstava ni gde ni kad ni kako.?! :sta:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Za početak sam zadovoljan-svi imamo cilj-do tog cilja će se ići i po trnju-ljudi imaju volje i ogorčeni-ne očekujte one velike poljoprivrednike jer su oni sa druge strane barikade-treba polako u ovim sitnijim akcijama skupljati hrabrost koja će nam biti potrebna za završni udarac-DRUGE PRILIKE NEĆE BITI ako sad zajebemo stvar-izvinjavam se na rečniku
 
Nazad
Vrh