Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Ovaj forum sluzi za razmenu saveta, iskustava i informacija vezanih za poljoprivredu a ne za kojekakva filozofiranja u smislu kojekakvih revolucija i revolucionarnih sudova i sudjenja. Zato Vam je moj savet da se kao novajlija striktno drzite teme u kojoj postujete.
A da dalje sirite pricu....nemojte ni pokusavati.

P.S.
Pametnom je i ovo dovoljno da shvati "sta je pisac rekao".
 
Poslednja izmena:
Kako mogu da se sloze stocari i ratari kad su stocari kod nas visa rasa i drzava ih stiti a ratari su gradjani drugog reda.:sta:

Ako mislis da su stocari u boljoj poziciji, ti ubaci 20-ak krava pa budi i ti visa rasa.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Necu ja da ubacujem i zatvaram nista, samo vi zatvarajte a onda kukajte kako nemate kome prodati ni svinje ni mleko. Sta bi bilo onda kada bi svi bili stocari???
 
Necu ja da ubacujem i zatvaram nista, samo vi zatvarajte a onda kukajte kako nemate kome prodati ni svinje ni mleko. Sta bi bilo onda kada bi svi bili stocari???
Ti mora da si sada nezadovoljan sa stocarima jer nemas dosata zemlje da kupis u zakup kako bi isplatio klasa ili kupio jos jednog?! Tebi i slicnima moze da smeta samo matijevic,almex i slicni njima jer oni svu zemlju pokupe.
 
Kako mogu da se sloze stocari i ratari kad su stocari kod nas visa rasa i drzava ih stiti a ratari su gradjani drugog reda.:sta:
Hajde jedan argument u prilog ove tvoje tvrdnje.Kako to nas država štiti.Nemam od države ni dinar za krave ( nisu umatičene).Imam jedino premiju od 7 din i sa tim litar mleka dođe 33 din.Hvala državi na tako velikodušnoj pomoći.
 
Ni jednima ni drugima nije dobro i svi cutimo. Kako moze stocarima da bude dobro kada je obicna voda skuplja od mleka? Cena prasica 150din. i nema kome da ih prodaju ni po toj ceni zato sto su ova govna uvezli prasice i mesu iz usrane EU. Nego tako nam i treba, sto kaze kolega, kada smo jaki samo preko tastature.
 
Necu ja da ubacujem i zatvaram nista, samo vi zatvarajte a onda kukajte kako nemate kome prodati ni svinje ni mleko. Sta bi bilo onda kada bi svi bili stocari???

a sta bi bilo da svi budemo ratari?
kamo srece da je mnogo vise stocara. poljoprivreda jedne zemlje se ogleda u udelu stocarstva u ukupnoj proizvodnji.
 
Veliko postovanje prema Grckim poljoprivrednicima !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Blokirali su granicne prelaze prema Turskoj,Bugarskoj i Makedoniji
Razlog...navodno doneli neke nove restrikcije po pitanju PIO u Grckoj....
Eeeee mi samo mozemo gledati i uciti kako to treba raditi..............:bravo::bravo::bravo:
 
a sta bi bilo da svi budemo ratari?
kamo srece da je mnogo vise stocara. poljoprivreda jedne zemlje se ogleda u udelu stocarstva u ukupnoj proizvodnji.
Pare su u prodaji konzervirane hrane,mesa i mesnih preradjevina.A mi se drzimo prodaje kukuruza,tj poluproizvoda.Dok ne napravimo i ne uspemo da prodamo gotov proizvod,nema nama srece.Vlada,sa bilo kim na celu treba,ili bi bar trebala to da nam obezbedi.Lako bi mi onda za subvencije.Ne mogu oni nama ni dati subvencija,koliko nam proizvod mogu obezvrediti.
 
Pare su u prodaji konzervirane hrane,mesa i mesnih preradjevina.A mi se drzimo prodaje kukuruza,tj poluproizvoda.Dok ne napravimo i ne uspemo da prodamo gotov proizvod,nema nama srece.Vlada,sa bilo kim na celu treba,ili bi bar trebala to da nam obezbedi.Lako bi mi onda za subvencije.Ne mogu oni nama ni dati subvencija,koliko nam proizvod mogu obezvrediti.
1000% si u pravu, ali onda ista ta vlada iliti drzava bi MORALA da zastiti domaceg proizvodjaca mesa(svinja,peradi i goveda itd) a ne da uvozimo EU smece samo zato sto je jeftino i da bi se preradjivaci ( Matijevic, Yuhor,Carnex a znamo ko su im vlasnici), bogatili (ali ni to nije problem sto se oni bogate) vec sto se unistava domace stocarstvo. Lupetaju kako se mora unaprediti stocarstvo a glavni razlog zbog cega propada nisu resili.To mogu da pricaju na TV pa da (belo)gradjani veruju kako smo mi alavi i nezasiti jer se ne razumeju.
 
Pare su u prodaji konzervirane hrane,mesa i mesnih preradjevina.A mi se drzimo prodaje kukuruza,tj poluproizvoda.Dok ne napravimo i ne uspemo da prodamo gotov proizvod,nema nama srece.Vlada,sa bilo kim na celu treba,ili bi bar trebala to da nam obezbedi.Lako bi mi onda za subvencije.Ne mogu oni nama ni dati subvencija,koliko nam proizvod mogu obezvrediti.
to o cemu pricas jee vec prehrambena i preradjivacka industrija, kao sto su i uljare i secerane...
 
Nazad
Vrh