Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
:cool:...TAKO YEEE...živeo savez radnika, seljaka i poštene inteligencije...:cool:
 
Ljudi sta se ceka,jel vidite da radnici protestuju treba im dati podrsku a takodje treba i mi da protestujemo protiv ovakve nebrige !Kako su radnike pustili u Beograd ,a jebo im pas mater seljaci kad su isli da protestuju postavili su barikade sa policijom! Moramo da se udruzimo sa radnicima da nas bude vise,evo javljaju da ce ova godina biti jako susna,jel ima ova debilska vlast neke planove kako da pomogne seljacima ako do toga dodje! Nema,vazni su im izbori a nas ko j..e , ja sad treba da idem da glasam za takvu stoku koja mi trazi za odvodnjavanje,trazi za pio ,trazi za sve i svasta a ne pita koko je meni jel ja imam od cega da placam sve te njihove harace!
Jel to onim radnicima sto su nam psovali m.....na barikadama
 
:cool:...ti što su štrajkovali se ni u najluđim snovima ne mogu nazvati radnicima...:cool:
 
Da tema ne ode u zaborav, evo jednog primera kako se Poljoprivrednici u Francuskoj bore za svoja prava.


Kod nas isto, odu pred vladu, odvezu par dzakova zita, slikaju se sa poznatima i postignu dogovor ... par dana nakon toga psenica padne sa 16.50 na 15 dinara ...
Pricam o 2013-oj i pregovorima koje su vodili Husarik Jan, Mik Dorel i ekipa tadasnje Banatske Asocijacije ... tuzno
 
Браво!

Париз – Неколико стотина француских фармера протестовало је због све већих намета од Европске уније и француске Владе, а пре свега због реформи закона о пољопривредницима.
Они су јуче током дана сеном и стајским ђубривом блокирали улазе административних зграда!

 
Браво!

Париз – Неколико стотина француских фармера протестовало је због све већих намета од Европске уније и француске Владе, а пре свега због реформи закона о пољопривредницима.
Они су јуче током дана сеном и стајским ђубривом блокирали улазе административних зграда!

A pazi nigde pandura kod nas bi to vucic po starom obicaju ,a zanimljivo je i to da nema ni ferdze rakovice super modernog yto ni rusa
 
Nazad
Vrh