Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Veliki su oni koji obrađuju velike površine državne zemlje, i nije im problem kupiti traktore od 100000 ili kombajne od 500000eura. Ja se sigurno neću boriti u interesu tih monopolista. mislim za veće cene. Jel treba da ginemo za njihove interese dok oni to posmatraju i usmeravaju :nono: :nono: :nono:. Mogu se boriti jedino protiv takvih i onih koji ih napraviše.
:ppozdrav:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

mene samo malo brinu oni koji stalno ponavljaju istu tezu ,, pa malo nas je, pa ko ce izaci, pa nemamo masu,,prijatelji moji ako nemate zasta da se borite ostanite kod kuce i cuvajte zenine suknje a ima ko ce izaci dok vi budete gledali proteste videcete kako ce se to odraziti, ako nista ne pokusamo nista necemo ni dobiti to je staro pravilo.neki pominju i medije , da nas nema na medijima, pa videcete da li ce nas biti posle protestne voznje koja ce biti samo opomena pred proteste koji slede ako nam ne ispune zahteve, pa samo smo napomenulu i dali rok vladi do petka pa smo odjeknuli u svim medijima a sta ce biti kada se to i desi videcete.namojte svojim kukavickim stavovima obeshrabrivati druge vec je ljudski reci,,ja necu i nema zasto da se borim,, a ko hoce neka ide i to je fer .vidimo se na laganoj voznji,dosta su oni brali kajmak a mi pili surutku ,dosao je kraj .DOK NE POCNES NECES NI ZAVRSITI
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Nemojte se djeliti na male i velike svi smo mi u istim go....a, samo mislimo da je kod drugog bolje i lakse i nemojte puno mariti za one sto nece da izadju oni u stvari nemaju mu . a za takve stvari. :ppozdrav:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

JA sam danas sa Bogdanom Šuljmancem,predsednikom APS dao izjave za sremske novine,blic i za politiku.Poslednjih dana smo se vrteli na stv, b92,pa i u dnevniku rts1.Imamo podršku svih ovih medija kao i tv jesenjin i as tv Šabac.ZX ZA ODOBRENJE TI JAVLJAM SUTRA.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Jako bitna stvar su mediji,da se čuje šta želimo i samim tim se izborimo za podršku građana koji nisu direktno vezani za poljoprivredu i koja će nam itekako trebati jer će nam u završnici trebati kritična masa na koju policija ne sme udariti
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

KRITICNA MASA POSTOJI posto nije u pitanju samo jedan region vec malte ne cela srbija tako da nemate jeda nije samo pojedincima dozlogrdilo vec svima ama bas svima i stocarima i ratarima i mlekarima i vocarima ama nema grane polj koja nije ustala tako da se sa te strane ne brigesajte samo moramo istrajati kao nase komsije hrvati .SLOZNO NAPRED.nije ovde u pitanju politika nego sto je dogorelo do obrva, dosta je sramote i saginjanja SRPSKI seljak mora da su uspravi i da se jednom pita i on za ono sto proizvodi a ne oni sto kupuju i odredjuju cenu.sada kada je dosla ne red zetva kazu nam ..pa vasa psenic ne valja,, pa sto nam to nisu rekli pre sejanja a ne sada kad je kasno ,ne bi ni sejali a znaci mi mozemo da jedemo ono sto ne valja .to su plasirane price da se obori cena a ko prica te price e to mi hocemo da znamo njega za gusu.ljudi od ovog gore ne moze biti samo bolje.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Evo npr nas kolega Sandor je velik jer radi oko 200kj ali nije isto kad on radi cisto u arendu i godinama je sticao,ima malu decu koja ne trose kao velika,sad je u punoj snazi i moze da radi.


Za mene su "veliki" one najmanje **greška koje rade velike povrsine zemlje i nabijaju cenu zemlje u svom selu zarad drugih,takvih ima nekoliko igraca na mojoj teritoriji,ako treba sad da se imenuju nije problem,mada je bolje to drzati kao keca u rukavu. ::namigivanje::
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Da se ne bi natezali pravac Beograd. Izgubicemo na vremenu, sa zivcima i ovako slabo stojimo, rastrkani po opstinama, necemo nista uraditi
Post je spojen: [time]1277392910[/time]
_________________________________________________
To je moje misljenje, a da im pruzimo sansu, pa nije valjda, samo odlazemo ono sto je trebalo odavno uraditi. A subvencije, pa neka se slikaju sa tim, to je samo da se oci zamazu. Dajte pravu cenu zita, pa nam vase subvencije ili jos bolje milostinja ne trebaju. Uzeli su nam sve, pa im je i to malo pa sad smisljaju sta ce dalje da nam uzmu.
Post je spojen: [time]1277426716[/time]
_________________________________________________
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=06&dd=25&nav_category=9&nav_id=441134
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

More obecali oni i 1000 jevreja pa si dobio Muda marijana, 1700 din. Ne mogu ni da se setim sta su sve obecali a od toga njihovog obecanja nema leba. Obecali da ce povatati sve kriminalce, a oni se i dalje setaju po skupstini stiti ih imunitet. More lopov do lopova.

http://www.stanko-subotic.com/rs/index.php

Procitaj malo pa da vidis ko vodi ovu drzavu.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

rasa02 je napisao(la):
Odakle je ovaj Terzic :sta: .Sta znaci ova njegova izjava?
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=06&dd=25&nav_category=9&nav_id=441134
Da li to znaci da nema nista od bune protiv dahija?
eeee... sad cu biti napusen,al' bar da kazem...
asocijacija iz lacarka i macve se bori za maline i malinare iz uzica i okoline,a ne gleda sta se desava u njihovom dvoristu....zato APV nece sa vama(ne ti raso02,nego svi koji su asocijaciji)...sto vi gledate u srbijance k'o u bogove,na sastanku nase asocijacije sam ja najglasniji da apv ne pristupi i ne menja naziv bas zbog ovakvih stavova...davno sam ja kazao da ce srbijanci vojvodjane zedne preko vode prevesti....
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

hahahahhaha

Znaci zbog javnih skladista je sve i zapoceto :haha:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

KishRobert je napisao(la):
rasa02 je napisao(la):
Odakle je ovaj Terzic :sta: .Sta znaci ova njegova izjava?
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=06&dd=25&nav_category=9&nav_id=441134
Da li to znaci da nema nista od bune protiv dahija?
eeee... sad cu biti napusen,al' bar da kazem...
asocijacija iz lacarka i macve se bori za maline i malinare iz uzica i okoline,a ne gleda sta se desava u njihovom dvoristu....zato APV nece sa vama(ne ti raso02,nego svi koji su asocijaciji)...sto vi gledate u srbijance k'o u bogove,na sastanku nase asocijacije sam ja najglasniji da apv ne pristupi i ne menja naziv bas zbog ovakvih stavova...davno sam ja kazao da ce srbijanci vojvodjane zedne preko vode prevesti....
Delim Kishovo misljenje. :ppozdrav:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Ako moze neko da objasni koga su to srbijanci preveli zednog preko vode i kako :sta:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

trebalo bi da se ovde objavi ili otvori posebna tema a da odavde vodi link gde ce da stoji dokument sta se trazi od drzave u kompletu, tako da ljudi budu upoznati malo detaljnije sa ovim, svi se slazu da je stanje lose i svi su za protest, ovako jos neka dodatna informacija bi jos vise podstakla ljude :ppozdrav:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

cika_jovo :bravo:. Posto imamo na forumu ljude koji ucestvuju u organizaciji, bilo bi lepo da nam predoce zahteve koje iznose pred vrhovnu gospodu, da ne bude da se bunimo a ne znamo ni zasta. :sta:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Koja crna skladišta,koji crni Terzić-o skladištima kada se ove druge stvari srede; cena pšenice i ostalih ratarskih i ostalih poljoprivrednih proizvoda,mleko meso
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

lalo ako mozes kontaktiraj NA ili clana miroslavjovanovic, oni su ovo pokrenuli, ja sam ogranicen sa pp jer mi je dozvoljeno samo 15 u jednom satu da posaljem i koristim ih za obavestavanje clanova foruma, ovako mogu da kontaktiram, ali da saljem pp nemogu

bilo bi lepo kad bi nam se jos neko prikljucio u slanju poruka na pp kako bi sto pre zavrsili taj posao ima o tome u temi asocijacija
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Zoran0230 je napisao(la):
Koja crna skladišta,koji crni Terzić-o skladištima kada se ove druge stvari srede; cena pšenice i ostalih ratarskih i ostalih poljoprivrednih proizvoda,mleko meso
Ma to je sve sporedno, maline su na prvom mestu. Sta ce im 'leba, jesce maline. :udri:
 
Nazad
Vrh