Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Sad se vratio kuci. Smrzo se ko .....Iz Kikinde oko podneva bilo spremno pedesetak traktora da krane za Beograd, ali su odmah na izlazu iz grada blokirani , gde su tako ostali do vecras. Traktori su ostali pored puta, organizovana su dezurstvai sutra se nastavlja. Nadam se da ce se sutra jos ljudi prikljuciti.
 
Pitao bih iz koliko opstina se krenulo na proteste a da je na vlast u tim opstinama sns - sa malim slovima-?! Ovo pitam samo iz razloga sto ovde kod nas niko i ne prica o protestima. Pretpostavljam da vam je jasno ko je na vlast u nasoj opstini!!!
 
@ Peet
Nađeš još dvojicu, osnujete udruženje i onda povedeš ti priču kod tebe u opštini o protestima. Nije to baš toliko komplikovano, malo šta ćeš postići kukanjem ovde na forumu. :cao:

Ovo važi i za ostale koji se pitaju zašto kod njih u opštinama neka kokretne akcije.
 
@ Peet
Nađeš još dvojicu, osnujete udruženje i onda povedeš ti priču kod tebe u opštini o protestima. Nije to baš toliko komplikovano, malo šta ćeš postići kukanjem ovde na forumu. :cao:

Ovo važi i za ostale koji se pitaju zašto kod njih u opštinama neka kokretne akcije.

Ne bi se ja tako lako slozio s tobom po ovom pitanju!!! Ovo tvoje misljenje je pisano na brzaka bez da razmislis o nekim drugim posledicama!!! Ja i jos dve crne ovce, pa makar nas bude i vise, protiv opstinske vlasti, u ovo vreme ???!!! O cemu pricamo?!
 
Pa ako ti nećeš da učestvuješ u organizaciji prostesta, zašto očekuješ od drugih da se angažuju oko organizacija. Uglavnom bilo bi najbolje da u ovoj temi pišu ljudi koji su učestvovali na prostestima.

Ako imaš nešto odgovoriti pošalji mi na privatnu poruku da nesmaramo ljude i nepišemo offtopic.
 
Pitao bih iz koliko opstina se krenulo na proteste a da je na vlast u tim opstinama sns - sa malim slovima-?! Ovo pitam samo iz razloga sto ovde kod nas niko i ne prica o protestima. Pretpostavljam da vam je jasno ko je na vlast u nasoj opstini!!!

Kod nas je SNS na vlasti na zalost. Ipak smo se organizovali. Sto se tice eventualne odmazde posle proslih protesta, posle par dana poreska policika je vrsila rutinsku proveru na par gazdinstava, a saobracajci su malte ne iza kapije docekivali ljude kad su izlazili iz svojih dvorista i isto rutinske kontrole. Tako da nije to bas sve jedno.
 
Upravo se vratio sa sastanka udruzenja u opstini Backa Palanka. Rezultati porazavajuci. Uvek smo na pocetku i nikad ne znamo sta hocemo. Strah od vlasti u Bg je vise nego prisutan. Nesto cemo pokusati sutra na nivou lokalne samouprave pa cemo onda pokusati sa daljim delovanjem. Svi poljoprivrednici iz nase lokalne samouprave mogu slobodno da mi se jave i da dobiju obavestenje iz prve ruke.
 
Baš me briga za poene. Dobra ideja, plan i organizacija su rešenje za sve probleme. Osnovna ideja protesta nije dobro sročena, plan je nakaradan, a organizacija nikakva. S toga je rezultat unapred poznat, nula.
 
I ja sam ubedjen da nece nista biti od ovoga! Sutra ili ovih dana opet ces cuti u medijima da ficfirici koji su bezvredni hteli da prouzrokuju nemire i blokade puteva!
 
@ Peet
Nađeš još dvojicu, osnujete udruženje i onda povedeš ti priču kod tebe u opštini o protestima. Nije to baš toliko komplikovano, malo šta ćeš postići kukanjem ovde na forumu. :cao:

Ovo važi i za ostale koji se pitaju zašto kod njih u opštinama neka kokretne akcije.
Jeste samo treba imati i pare za osnivanje udruzenja a posto smo i ove god zaradili novaca nece biti problem ,jelda
 
Iskreno troškovi nisu više od 2 000 dinara, ali da sad ne idemo u offtopic.
 
Nisam citao neko vreme nista na forumu ali sada sam tu.
Imam jedno misljenje o protestima a to je, da na proteste iz bilo kog razloga idem ali samo sa poljoprivrednicima bez politickih stranaka i raznih boraca za fotelje tako da ove proteste preskacem.Nije bitno da li su opravdani ili ne ali politika nikako, nesme da bude umesana.
 
Nazad
Vrh