Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Narodne Milicije rasporedjene po putevima koliko hoces. Dosli sa sve busevima :haha:
 
Ma treba sedeti kući i gledati šta će neko drugi uraditi za vas i vama slične, to sa strankama ne pije vodu nego je to samo izgovor. Ja čekam da vidim dali će se neko odazvati iz našeg mesta. Poruke su poslate svim članovima našeg udruženja.
 
Ovo moram da napišem, makar me banovali za sva vremena!

Ako je istina, mup je dozvolio, da tip sa motornim sankama predvodi desetak traktorista koji mogu ući u bg.
Namerno iskivljenje slike! juče su seljaci jasno rekli da bojan kostreš i lsv NIJE NJIHOV PREGOVARAČ! Ali vlasti savršeno odgovara ovaj scenario, jer protestima daje političku konataciju i stvara razdor kako među seljacima, tako i među građanima.
Treba dobro videti ko su ti koji su ustupile svoje traktore u ovaj prljavi čin....

Hvala!
 
Poslednja izmena:
Ove proteste koji su juce krenuli vode iskljucivo poljoprivrednici iz 100P+ i drugih udruzenja.Nikakve veze nemaju sa LSV.U koloni za koju ja znam je cak bio traktor jednog rangiranog clana SNS.Slobo ti sedi i trazi i cekaj razloge da opravdas svoj glupi gedt.Gest gde ti ne razmisljas i sedis kuci jer tije to rekao Grubsnov koji se vec uvalio u skupstinsku stolicu sve sa subarom.Ko to ulazi u BG ja ne znam ali znam da su zvali da izadje jos traktora ka Centi.Ako ostane danasnja situacija sutra Diklofen krece sa rezervnom ekipom.Da dodamo jos desetak traktora u Centu ili Opovo.
 
Diklofen zelen si ti i previše za ovakve stvari,nemoj pisati budalastine ispadas smešan.Canak je ušao se 11 traktora ispred skupštine i to dan ranije nego što je najavio.Pružili ste mu odličnu podršku, samo napred.

- - - - - - - - - -

Ma treba sedeti kući i gledati šta će neko drugi uraditi za vas i vama slične, to sa strankama ne pije vodu nego je to samo izgovor. Ja čekam da vidim dali će se neko odazvati iz našeg mesta. Poruke su poslate svim članovima našeg udruženja.

I ti si nas podržao kad smo izlazili,zar ne.
 
xeipa9.jpg
evo kako je u SUBOTICI. Blokada kod Žednika.
 
Ko je koliko glup vidi se iz prilozenog ,krenuli ste a ne znate ni gde ni sta---nqa kraju canak pokupio kajmak...aj reci da nisi clan lsva??
Nisa clan ni jedne stranke.Nisam nikada ni bio.Simpatizer jedne stranke jesam ali to opet nije LSV.Priznacu da sam i za potpunu autonomiju Vojvodine u svakom smislu bas zbog ovakvih stvari.
 
Neznam sta je bolje sedeti kuci i praviti se pametan ,bojati se da će neka stranka skupiti neke poene ili pustiti TAJKUNE I STRANCE da uzmu nasu i vasu zemlju.Kod nas ovi svi sto su izasli nisu ni za jednu politicku stranku.
 
I meni ovo deluje kao da su poljoprivrednici iskorišćeni da bi određene političke partije prikupile političke poene...
Seljak ako bude cutao, nece ga biti a neke politicke stranke to koriste. Smatram da svi u ovom trenutku koji se bore za bolje sutra u poljoprivredi su dobrodosli.
 
evo kako je u SUBOTICI. Blokada kod Žednika.
sve je to slabo....tek da bi se reklo da je uradjena blokada i moglo da se slika a vrlo malo ima problema u samoj komunikaciji.......pored policijskog auta prodjes i druga ulica desno i pravac opet si na E5 putu...
Da se ni mi medjusobno ne bi lagali to je jedno veliko NISTA!!!!
Dokle god se autoput ne blokira nece niko iz Bgd reagovati.....
 
Neznam sta je bolje sedeti kuci i praviti se pametan ,bojati se da će neka stranka skupiti neke poene ili pustiti TAJKUNE I STRANCE da uzmu nasu i vasu zemlju.Kod nas ovi svi sto su izasli nisu ni za jednu politicku stranku.
Nisu ljudi ni za jednu politicku stranku i ne zanima ih to,takva je situacija svuda,ali su izmanipulisani na najgori moguci nacin od pojedinaca da izadju na ulice i sutra prekosutra kad bude trebalo stvarno da se izadje nece hteti jer ce reci prosli put su nas namagarcili sad necemo da izlazimo.
 
Dragane na svim dosadašnjim protestima sam bio isključivo zbog svog interesa, i nikada nisam gledao dali sam pri tome nekog podržao. Mislim da je velika greška što se nismo udružili i zajedno delovali. Većina nije svesna da ako prođe ovaj zakon da ćemo ostati i bez privatnog zakupa a ne samo državnog.
 
Nazad
Vrh