Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
ovi što se bune na forumu su umišljeni lokalni mini tajkuni što nemaju mnogo zemlje u vlasništvu,rade drzavnu po max. 15o eura za hektar i jos im je i to malo pa tanjiraju noćom tudje kad niko nesnima :cao:
Горане не тањирају,него ору. :) а и немој тако,чувар је био обезбеђен.видиш да су профији.
 
Pa LSV je planirala i pozivala na proteste za cetvrtak 26 novembar. Sta vam smeta sto neko sutra organizuje?? Kolko ljudi tolko cudi. Ako nema jedinstva nece biti od ovog nista, ali izgleda da je previse filozofa,i minera.
 
Sutra ne izlaze ni Grubanov ni Jaksic.Mi jesmo za proteste ali da dižemo rejting političkim strankama NEĆEMO.

Oni izlaze u cetvrtak , a sutra ko vas sprecava ? Sve mi se cini da ce odredjeni u raznim asocijacijama dobiti jos veci kolac na osnovu pravnog lica (mnogo vise od 20ha ).. a drugi shipak kao polj, gazdinstvo !!
Ista prica kao i pre koju godinu , pustice 30 traktora u BG , stvar legla a mi penkalo trosili.
 
Tako je iz ovog sutra nece se dici rejting LSVu koliko SNSu......A dobro znamo da sutra izlaze LSV MEDJU NJIMA I UVAZENI CLAN NAS DA GA NE POMINJEM.Dal bi izasao da druga stranka predvodi a da mu njegovi kazu sedi kuci?
 
Bas me briga za pojedince, ali valjda je svima jasno da ce u slucaju loseg odziva informacija na vestima biti da vecina poljoprivrednika podrzava novi zakon.
 
Pa LSV je planirala i pozivala na proteste za cetvrtak 26 novembar. Sta vam smeta sto neko sutra organizuje?? Kolko ljudi tolko cudi. Ako nema jedinstva nece biti od ovog nista, ali izgleda da je previse filozofa,i minera.

Ko je taj neko ko organizuje.Kis,produzena Pajticeva ruka ,i Savez Vojvodjanskih Madjara.Nek kaze SVM koliko su novca dobili za ovo sutra.
 
Ako mislite da je zakon dobar nemojte izlaziti i tacka. Nemojte druge ubedjivati zato sto vi imate neke ne rasciscene racune.
 
Naravno da nije dobar.Reci mi gde sam ja bilo koga ubedjivao da ne izlazi???Kad ovo politikanstvo prodje,u nedelju cemo imati UO i u ponedeljak izneti nasu odluku.Sutra vam zelimo svu srecu,ali stvarno.
 
Bilo bi zgodno da oni koje ne zanimaju previše ovi protesti preskoče pisanje u ovoj temi.
Gospodine administratore,tako niste pisali kad su bili protesti za cenu svinja pa je svako mogao da pise sta hoce,nisu se brisali postovi.Prvo krenite od sebe pa posle savete drugima.
I ja bi protestvovao i moja deca ali da u tim zahtevima ako ih uopste ima bude precizirano kad ce subvencije ili ste vi dobili subvencije ili vam te pare ne znace.Meni znace,i 1000 dinara postaje veliki novac.Ovde 99% domacinstava nije dobilo dinar od drzave za ovu godinu.

"nisam dosad procitao sta su sve zahtevi,vazno je samo da se ide"

Drugo pitanje je ko ce finansira gorivo u rezervoaru traktora.Do beograda i nazad treba lepo nafte.Opet isto,meni je 50 litara nafte mnogo,a nekom malo.

U svakom slucaju sam protiv prodaje zemlje strancima.
 
Kod nas lokalni tenisi skoro svu drzavnu zemlju dobili na osnovu prava preceg, tako da, za licitirati nema nista! A to ce biti i narednih godina, al nema veze ako treba da se pali ja palim Ferdzu :osmeh: samo ova nasa asocijacija neka klimne glavom :osmeh:

- - - - - - - - - -

NA. je u pravu i to je svugde bilo, kad su Baje radili zemlju gde je veca bila subvencija nego zakup, mi smo gledali kao telad, kad se malo uvelo u legalne tokove i mi sitna boranija dobili malo zemlje, dosao veliki zakup a subvencije O! Jebes ti tu politiku! Ma sad sam se iznervirao, ne palim Ferdzu!! :haha:
 
Naravno da nije dobar.Reci mi gde sam ja bilo koga ubedjivao da ne izlazi???Kad ovo politikanstvo prodje,u nedelju cemo imati UO i u ponedeljak izneti nasu odluku.Sutra vam zelimo svu srecu,ali stvarno.
I u ponedeljak eventualno resite da izadjete? Sta moze da se desi do ponedeljka da vi promenete odluku? Do tada ce se neko cetiri noci smrzavati u traktoru. Ako ste vec hteli da presecete to ste trebali uraditi veceras.

- - - - - - - - - -

Jos nesto.. Sta je gore? Da promene zakona prodju glatko u skupstini. Ili da ih protestima stopiramo pa makar ih neko ispolitizovao.
 
Pa na kraju ce ispasti ovako... Do sada su kajmak dizali oni koji su bili glavni pokretaci, a sada hoce da se ovajde i oni koji bojkotuju. Izvini na to mi lici.
 
Spava mi se,aj zdravo.Pisite kad stignete,ako uopste i krenete jer koliko sam obavesten fali vam traktora.
 
Slusao sam sat vremena. Ispada da su udruzenja pisala zakon. Obmana o ne obradjenim hektarima. Jos malo pa ce biti vise parloga nego uzoranog. Ovog Glamocica neko tesko obmanjuje ovim podacima. Sad se zaklanjaju iza energetskih resursa koji bi zemlju preporodili, navodno se gube starim zakonom. Sve teska demagogija i od Risticevica i od zavedenog profesora Glamocica. Njihova vizija.... Udruzivanjem do velikih investicija i otvaranje vecih preradjivackih kapaciteta, sto bi podrazumevalo uzimanje velikih kredita uz hipoteku na licnu imovinu. Pa onda se setimo uzgajanja puzeva, nojeva, tartufa i ostalih gluposti. Eto propalih gazdinstava i ljudi koji nisu mogli da vrate kredite. kako pricaju ispada da su seljaci sami uvozili svinje i sami sebi skakali u stomak. Sutra cu nastaviti da preslusam do kraja, ako budem imao zivaca.
 
Nazad
Vrh