Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Nemojte se pecati na ovo ,ovo je veoma,veoma bajata vest iz cini mi se 2011 godine ,samo sto se na zalost scenario pljackanja primarnih proizvodjaca kod nas iznova i iznova ponavlja.
 
Ma neko je verovatno sa nekom namerom proturio ovu vest na fb ,i ovde vec neki bruje kako je doslo do sukoba policije i malinara, bez adekvatne provere vesti.
I sto je najgore ne mozes ih ubediti da to nije tacno.
 
Tačno sam ovo i ja pomislio jutros kada sam gledao RTS dok sam se spremao za posao.
Ali, da bi dosli na posao gospoda se voze taxijem, a hrana se nabavlja u supermarketima, nemaju baš predstavu da mleko ne raste u tetrapaku, a hleb u papirnoj štanicli. Odatle nema ni protesta poljoprivrednika u gradu kakav je Beograd.
 
Одговор на ту реченицу унапред познат .
Нема картела ,слободно тржиште,
код нас сунцокрет 28 а у брчком хх .
 
Jel bilo nesto od ovoga??


https://www.google.rs/url?sa=t&rct=...cokreta.html&usg=AOvVaw2YOY_JgR7yDNqlz4zQeTgo

Нема ту ништа без масовнијег протеста ,да буде хиљаде трактора...

медијска блокада ,
а према њима мед и млеко тече ено у вести и обавештења министар
по товљенику зарада и 50евра,
прошле године сунцокрет није родио скоро ништа зато била висока цена ..
 
Uspeli su da zavade paore sada veliki nemare za male paore,a mali nece da ih veliki ponovo izigraju,a svi smo u istom loncu.Ljudi su ubijeni i nije im ni do cega cute prezivljavaju i nadaju se boljem.
 
Domacini danas smo zvanicno doziveli jedno od najvecih ponizenja u bliskoj istoriji. Dok nam se za subvencije daje saka pirinca, drzava je resila da subvencionise sa 5000 evra svakog taksistu!!! Eto gde idu nase pare, zato mi dobijama saku pirinca od subvencija, a Hrvati kako cujem svojim poljoprivrednicima po hektaru isplacuju minimalno 300 evra...
 
Nazad
Vrh