Cena višnje 2019 godina

jel zna neko cenu visnje

- - - - - - - - - -

jel krenula neko sa berbom visnje jel ima otkup koja je cena?
 
Pa realno druga klasa i ne vredi vise. To ovi sto u visnjar udju pred berbu sa trimerom samo da pokose da bi videli gde je visnja i misle da ce da se obogate.
 
Uglavnom se odrzava sve u full-u. Nema zapustenih visnjara, svaki dan sam u vocnacima i vidm da se odrzava. Losa je godina visnja je sitna pa i odrzavana ode u drugu klasu...


Nova informacija o ceni u Banicini je 50din, prva klasa...
 
Ovo je poruka od 15-06-19, 12:33, a link je ispod do orginalnog posta

http://poljoinfo.com/showthread.php...-2019-godini&p=1461557&viewfull=1#post1461557

IMG-20190615-122612.jpg
 
Cenu visnje ce da odredi kvalitet roda.
Nadamo se da ce vrh drzave da zastiti nase interese.
Pre neki dan je bila sednica odborq za spas nasih sela.
Znamo koliko drzava ulaze u mlade i tu pricu oko vracanja na selo.
Ako nista ne urade i hladnjacari nas i ovaj put opljackaju znaci da vlast mora da se menja.
Ja imam predlog za sve.
Ajmo svi da nadjemo nacin da kontaktiramo centar vlasti u zemlji a to je AV. I da napisemo molbu.
Molimo drzavu da zastiti interese proizvodjaca voca. Nisu fer uslovi poslovanja, cenu ne odredjuje trziste nego hladnjacari i otkupljivaci koji klasiraju kako im je volja.
Ovo je sustinsko pitanje od kog nam zavisi opstanak naroda.
Molimo drzavu da napravi telo koje posredovati u formiranju cene voca i koje ce raditi u opstem nacionalnom interesu.
 
Cenu visnje ce da odredi kvalitet roda.
Nadamo se da ce vrh drzave da zastiti nase interese.
Pre neki dan je bila sednica odborq za spas nasih sela.
Znamo koliko drzava ulaze u mlade i tu pricu oko vracanja na selo.
Ako nista ne urade i hladnjacari nas i ovaj put opljackaju znaci da vlast mora da se menja.
Ja imam predlog za sve.
Ajmo svi da nadjemo nacin da kontaktiramo centar vlasti u zemlji a to je AV. I da napisemo molbu.
Molimo drzavu da zastiti interese proizvodjaca voca. Nisu fer uslovi poslovanja, cenu ne odredjuje trziste nego hladnjacari i otkupljivaci koji klasiraju kako im je volja.
Ovo je sustinsko pitanje od kog nam zavisi opstanak naroda.
Molimo drzavu da napravi telo koje posredovati u formiranju cene voca i koje ce raditi u opstem nacionalnom interesu.
Ne budite naivni ljudi pa on kontrolise sve u ovoj drzavi, visnja,malin,jagoda,psenica,kukuruz,nije bitno koji pp proizvod je u pitanju od svega uzima "pinku"...nema nama srece i spokoja dok njega gledamo
 
Nazad
Vrh