Poljo wiki KWS uljana repica
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Rezultati 81 do 83 od 83

Tema: Cena višnje 2019 godina

Član
    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Poruka
    30
    Zahvalio se
    24
    Zahvaljeno 15 puta na 10 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0

Novajlija
    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Poruka
    2
    Zahvalio se
    0
    Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0

Tuga..

Trenutna izvozna cena višnje BK je 1.50 eur kod većine hladnjačara.

(meni se lično plače zbog proizvođača).

Član
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Poruka
    699
    Zahvalio se
    669
    Zahvaljeno 775 puta na 304 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Nije nikakvo iznenadjenje ni razocarenje jer u drzavi u kojoj vlada kriminal nebeskih razmera to je nesto VEC VIDJENO bezbroj puta i to je repriza pljacke iz 2018 godine medjutim ono sto IRITIRA I VREDJA INTELIGENCIJU je jutrosnji nastup PROFESORA kESEROVICA koji daje savet proizvodjacima visanja u Merosini,Knjazevcu i Niskom okrugu da kupe tresace kako bi smanjili troskove proizvodnje.On nijednog momenta nije uputio apel nadleznima da se ne segace sa jedinom vitalnom granom privrede apel drzavi Srbiji da ne zatire i sistematski unistava nas jedini izvoz ne on savetuje da vocari uzmu subvencije od drzave i da kupe tresace pa kada drzava bude imala u evidenciji koliko je tresaca kuplljeno onda ce OTKUPLJIVACI SKINUTI CENU VISNJE NA IVICU ZILETA DA NE BI VOCARI DOBILI GORUSICU I DA IM NE POZLI OD PREVISE PARA.To znaci da ako ne budem mogao u vocarstvu da izvucem ni dizel za traktor neko ce me posavetovati da predjem na METAN.Ocekivao sam da profesor Keserovic malo prozove nadlezne kao DAVIDOVIC da posalje neku poruku i da finim putem ukaze na satiranje vocara i Srpskog vocarstva ali savet je kupite tresac.A juzna pruga para ko blata sta je za domacina da pljune 7000 eura prava sitnica

4. Sledeći 2 korisnici su se zahvalili mornar na ovoj poruci:

mihailo1 (30-07-19), sioux (30-07-19)

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Dozvole pisanja

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete odgovoriti u temi
  • Ne možete postavljati atačmente
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •  
Svi postovi su vlasništvo njihovih autora. Poljoinfo.com ne garantuje tacnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo cijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju izmedu registrovanih clanova.