Poljoprivredni sajam u Novom Sadu 2019

Dolazi li neko danas na sajam?
 
ja bio u nedelju, jedva nasao gde da se parkiram.. vreme nas posluzilo bilo je suncano i super provod je bio. moj klinac je odusevljenn. zna mali sta je dobro
9fceeec741f1b253f02c63266b8b4e94.jpg


Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
vreme lose najavili zato sam ja i bio u nedelju da iskoristim dan lep.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Jel zadnji dan bude kao i ostalim danima? Nisam nikad bio pa pitam. A za petak kazu lepo vreme.
 
ja sam bio zadnji dan ali u Kragujevcu kad je bio sumadijski sajam, pocinju da se pakuju nije to to vise..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Ako sutra ne odem necu ni ici, bicu poslom u ZR-u pa ako ne pada nastavicu do NS.
Jebes Sajam ako te zaliva za vrat, a sve lepe cure treba malo porazgovarati :osmeh:
 
Bio danas, pokisli za sve pare.Mehanizacija jako slabo prodata, kombajni su prodati oko 4 komada ukupno, 1case,2clasa i jedan massey toliko.

- - - - - - - - - -

Ja obavezno posle sajma odem u restoran "Pardija" na jarece i jagnjece pecenje,uvek sveze i toplo(ne podgrevaju). Na sajmu te oderu plus tu mesinu vade iz zamrzivaca posto nisu prodali na prethodnomvasaru,sajmu itd

Ni ja nikad nisam jeo na sajmu,uvek ili skoknemo do salasa 137,ili u gradu na neki restoran ako nista od ove dve varijante onda debeli lad usput :ppozdrav:
 
Prodato je i 4-5 onih ruskih Gomselmash kombajna, jedan od tih ide kod Corica u Basaid...
Danas smo i worm i ja bili na sajmu, nismo mnogo pokisli jer smo imali kisobrane al su nam noge bile do kolena mokre, jbg zaboravili cizme... Srecom nije bilo guzve a ni komaraca... ??????
Sto se tice mehanizacije, klasika, zapadni traktori preskupi... Ovaj put mi je Deutz Fahr 6135G zapao za oko, odlicna masina!
 
Prodato je i 4-5 onih ruskih Gomselmash kombajna, jedan od tih ide kod Corica u Basaid...
Danas smo i worm i ja bili na sajmu, nismo mnogo pokisli jer smo imali kisobrane al su nam noge bile do kolena mokre, jbg zaboravili cizme... Srecom nije bilo guzve a ni komaraca... ������
Sto se tice mehanizacije, klasika, zapadni traktori preskupi... Ovaj put mi je Deutz Fahr 6135G zapao za oko, odlicna masina!


E to nisam video,iskreno da ti kazem bio samo do new hollanda,case-a,almex-a,rti i agrotech i posle otisao u stocarski kraj jer samo zato sam i isao danas na sajmu.Sajam ko sajam,sve losiji u zadnjih godina.

Jaoo i meni bile mogre noge znaci carape smo susili u kola,bukvalno bos sam vozio auto do vs-a.:haha:

Guzve nije bilo ali zato bare pune vode,vise sam gledao po dole nego po gore
 
Bio danas, pokisli za sve pare.Mehanizacija jako slabo prodata, kombajni su prodati oko 4 komada ukupno, 1case,2clasa i jedan massey toliko.

- - - - - - - - - -



Ni ja nikad nisam jeo na sajmu,uvek ili skoknemo do salasa 137,ili u gradu na neki restoran ako nista od ove dve varijante onda debeli lad usput :ppozdrav:

Tukano jedan dolazi kod mene u selo
 
Nazad
Vrh