Berba kupine 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
znam ja, al samo od torn free, od cacanke slaba vajda... dobra je i rakija al daj da prodamo ove godine dobro svezu a to ostavimo kad nas budu zezali za cenu... Ja sutra imam poslednje veliko branje malina i od srede se okrecem kupinama ...mislim da je doslo nasih 5 minuta.... ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac::
 
Sto se tice mog kraja otkupa nema sve do subote i cena se nezna a trebao sam vec da pocnem sa berbom i to sve zbog maffije koja zadrzava otkup namerno :nono:
 
e da vam kazem nesto....kum mi danas rece da su u Golocelu rekli ovi otkupljivaci da ce biti 60 din....sad koliko je to za poverovati ja ne znam.....ima li jos neko neku informaciju?
 
Ja juce brao.70 kg prodao sverceru po 100 dinara,a 120 kg odneo u hladnjacu u Lioplist.Ne znaju cenu,ali su mi rekli da se ne nadam vecoj ceni od 35 - 40 dinara.Ako bude skuplje oni nece kupovati.Nisu mi nista rekli sta ce biti ako bude skuplja kupina,mislim hoce li mi vratiti ovo sto sad nosim ili ce mi platiti koliko hoce.
 
Moze li neko da mi kaze bas me je zanimalo dali kada tako predate kupinu ili malinu bez cene oni mogu da lupe cenu koju hoce i sta npr u slucaju da bude preniska i vi se ne slazete :ppozdrav:
 
ne ukazuje da ce cena biti izmedju 50 i 70.....cim oni jos ne mogu da se dogovore, a mi beremo i dajemo kupinu, a ne znamo cenu, to mora da ce biti mutljavine......nece tu cena biti veca od 30 din....zapamtite sta vam kazem....ako tako bude, necu je ni brati......
 
sve bi tp bilo lepo od hladnjachara da se obogate da nije sledecih godina i berbi, tako da na kraju branja bilo kupine ili maline nebitno skoro svi imaju iste cene za isplatu "mislim na ozbiljnije otkupljivache"
 
Ja cu da berem i prodajem svercerima koliko budu mogli da uzmu,ostalo nek propadne necu ni da berem i da dajem a cena se ne zna.Zamisli odem ja u prodavnicu i kupim nesto,a kazem platicu za nekoliko dana,samo da vidim koliko mi nije mnogo.
To je bezobrazluk bez granica.A po 30 dinara nek beru i zaledjavaju svoju kupinu,moju nece dobiti.
 
Citam vase komentare i mislim da ce biti neka mutljavina oko cene jer sam danas dobio info iz hladnjace da ako ocu da predam kupine moram da pakujem u neku specijalnu ambalazu jer nece primati u standardne gajbice, naravno cena se nezna, ja moje kupine ne dam dok ne objave cenu, :nono:
 
Ni ja ne dam dok ne objave..... ako bude mala cena, necu je ni brati i to je to....nek propada......ako ih nije sramota....
 
ma cekaju da vide kolicinu i kvalitet,suvu materiju... Nema robe za sve,videce oni to uskoro..
JEL IMA KOD VAS OZEGOTINA PO PLODU?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh