Berba kupine 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja uveliko stavljam kupine u burice po 200 kg. Sutra poslednja tura. Imacu u 7 burica po 200 kg kupina oko 900 litara vina. Otprilike 140 l po buretu. Otislo mi tacno 5 dzakova secera po 50 kg. Sad je sve na tehnologu da me ubedi u svoje znanje.Ja cu samo da se zalepim kao krpelj za njega i da kradem zanat ocima.Jedino me zeza sto sam na moru od 5-16 septembra ali sam zaduzio jednog drugara da bude tu kad ovaj bude dolazio da dela... Sto se tice proizvodnje kupina u 2011 ja sam za to da ne vadimo. Moramo pokusati da nadjemo nacin da prodamo kupinu za vecu cenu od ove potcenjivacke.Ubise nas lopovi. Mora da postoji nacin... Dugo je do jula 2011, mozda se slomi ovaj sistem do tad pa i nama svane samo od sebe, a mozda i mi zajedno mozemo da uradimo nesto. Neka stoji do proleca kako jeste pa cemo da vidimo. Svi znamo kakva je muka doci do kupinjaka u punom rodu... Pozdrav.... :ppozdrav:
 
Dragi kupinari danas smo povadili dva reda kupine... Eto jednog od odgovora sta raditi sa kupinom. Danas dva a sutra... :cao:
Pozdrav svima i ne verujem da cu vise gledati ovu temu... :bravo:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh