Cena Suncokreta 2019

32 din pre par dan sa 8%pdv nudjeno. E sada sto kazu ljudi, bese to pre Viktorije. Mada mislim da ce cena biti ipak preko 30 sigurno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako se dobro sećam mislim da je i lane Viktorija izašla sa nekih 25 din pa je opet bilo 30tak,dinar gore dole .. mislim da opet opipavaju pa ako prođe prođe...
 
Јебга...имаш оптимисте, песимисте и реалисте.....неко је увек у некој 1/3.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Bilo bi nam drago kao proizvodjaci da dostigne 35 din. ali tesko je verovati da ce bagra to uraditi.
Meni vise ovo lici na ono kao i dosad, eve vam 27 pa da mi zavrsimo sa jos 1-2 din dodatka i vi sterajte sebi oci ionako ste klonje!
 
Ne, necu biti. Hteo bi eto, 5 din manje od onoga po kojoj ceni oni prodaju Bimalu.
Znas li koja je ta cena?
Posto je ta neostvarljiva cena, 35 bi bila premija u odnosu na 27. Sa koliko bi ti bio zadovoljan?
 
Iskreno koliko god da nam plate uvek ce biti malo. Da nekim cudom cena bude 50din i tada bi bilo malo je to. Realna cena bi trebala da bude bar 60din. Retko ko moze da me ubedi u suprotno jer znam druge a na prvom mestu sebe odlicno. Realno 25din + pdv je stvarno neka vrsta pljacke. Slicna situacija kao sa psenicom. Obezbedi narodu jeftino ulje i brasno i imas socijalni mir.
 
Kad mi nismo slozni pa lepo da uteramo drzavi, da niko ne poseje ni zrna zita ili ni zrna suncokreta pa da vidimo sta ce .

Nikad se sloziti svi necemo a muka mi je od nas da iz dana u dan prave sirotinju i robove sto i jesmo! Sto je najgore od svega to nam radi par ljudi!


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kad mi nismo slozni pa lepo da uteramo drzavi, da niko ne poseje ni zrna zita ili ni zrna suncokreta pa da vidimo sta ce .

Nikad se sloziti svi necemo a muka mi je od nas da iz dana u dan prave sirotinju i robove sto i jesmo! Sto je najgore od svega to nam radi par ljudi!


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Taj problem se ne rešava na na njivi nego na putevima,svaka država tako radi,pa bi trebali i mi,to što mi nećemo sejati suncokret i žito,njih baš zabole.A posejaćemo kukuruz umesto toga pa će kukuruz biti 10 din,jer ga ima puno i opet smo pukli.Jednostavno ne vredi, samo protesti i to ozbiljni i to da vođe ne budu duše prodane.
 
Nazad
Vrh