Krompir

Za palamidu nema pravog resenja.
Basagran ili sencor ali opet se povrati...
 
Jel ti niko krompir? ako nije ubaci totala da uništiš palamidu.
Decki treba da prskam za travu imam najvise....palamidu...sta bi bolje bilo da upotrebim sencor ili stomp do sada sam koristo stomp....sad bi da uzmem sencor ali se mislim sta kazete

Sent from my HTC One mini 2 using Tapatalk
 
Ako nije nikao krompir 7l/ha totala i gas. Nema potrebe celu njivu, vec samo flekujes palamidu gde ima.
 
Imam problem sa krompirom... I nisam pametan sta je. Uzimao sam seme na dve strane. Kleopatru od starog poznanika, bela rosu, vivijanu, berninu i marabel od uvoznika, manjo doo. Imali smo grad u macvi, to je bitno da kazem. Na parceli gde je uvozno seme zasejano, pocele su sporadicno da se pojavljuju nepravilnosti na listu u vidu blagog bledjenja, zutila, od centralnog dela lista pa ka krajevima. Nisam prskao od plamenjace jer nikad to i ne radim dok cimina ne naraste malo. Kleopatri nije nista, kao sto vidim i na komsijskoj njivi da se nista ne desava. Sumnjam na neke viruse sada, ali nisam to ocekivao ni u ludom ludilu od uvoznog semena...

Sent from my Lenovo A1000 using Tapatalk
 
Imam problem sa krompirom... I nisam pametan sta je. Uzimao sam seme na dve strane. Kleopatru od starog poznanika, bela rosu, vivijanu, berninu i marabel od uvoznika, manjo doo. Imali smo grad u macvi, to je bitno da kazem. Na parceli gde je uvozno seme zasejano, pocele su sporadicno da se pojavljuju nepravilnosti na listu u vidu blagog bledjenja, zutila, od centralnog dela lista pa ka krajevima. Nisam prskao od plamenjace jer nikad to i ne radim dok cimina ne naraste malo. Kleopatri nije nista, kao sto vidim i na komsijskoj njivi da se nista ne desava. Sumnjam na neke viruse sada, ali nisam to ocekivao ni u ludom ludilu od uvoznog semena...

Sent from my Lenovo A1000 using Tapatalk
1451ac486f8625dd4531f7beb3a72f4b.jpg

549a2f3b60f91855da81a27deeaa4027.jpg

efce08ec6a663f3309b9553dc9f9f3d2.jpg

815e7e2d4ea51e7bb3074400eedd5012.jpg

9f3fbb8a937233983b4561d8c036207d.jpg

ddab597d91d7828a960de29ef8f26466.jpg


Kao sto se mozda vidi, neki listovi pocinju da venu...


Sent from my Lenovo A1000 using Tapatalk
 
Nikad mi plamenjaca nije ovako izgledala. Sutra ujutro do zastitara pa cu pitati, stvarno cisto sumnjam da je plamen

Sent from my Lenovo A1000 using Tapatalk
 
Čime može da bude isprskan krompir ako uopšte ne niče?Naime,ljudi su ovde kupovali krompir od uličnih prodavaca,navodno krompir potiče iz Ivanjice i iz poznatih krajeva gde se gaji krompir,neki su kupili i 500-600kg pa slabo ili nikako im nije niklo.
 
Nazad
Vrh